Тернопільська молодь представила свої проекти

Автор:     Опубліковано: 25 Вересня 2015 о 19:40    545 переглядів

Тернопільська молодь поділилася з міською радою своїми ідеями. В мерії розповідають: у місті триває реалізація проекту «Тернопіль – студентська столиця», в рамках якого збирають ініціативи, які пропонують молоді люди. Цього разу в міську раду запросили представників молодіжних організацій, студентів вищих навчальних закладів. Представили загалом 6 проектів, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

ВАСИЛЬ КОСТЮК, студентський мер Тернополя:

«У нас є два проекти, які ми хочемо представити. Один з них – це «Мій Тернопіль». Суть цього проекту – це  інформаційна карта міста Тернополя. Ми хочемо розробити її так, щоб люди, які приїжджають до нас в місто, могли собі відразу побачити, що до чого, де є культурні місця якісь, культурні пам’ятки, місця відпочинку, і різні готелі, і таке подібне».  

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Стосуються різних сфер життя, починаючи від того, як вчити надавати первинну медичну допомогу, закінчуючи мистецькими проектами. Саме цікаве, що більшість цих проектів не потребують якихось значних коштів або ресурсів, але потребують просто підтримки, допомоги, і можуть дати досить позитивний результат для міста».  

Усі проекти, запевнив міський голова, реалізують: деякі вже невдовзі, інші – трохи згодом, оскільки вони потребують більше часу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є проекти, які можна зробити за тиждень, а є проекти, які будуть довготривалі, протягом року. Наприклад, пропозиція залучити молодь, яка сьогодні має талант. Є в нас молодіжні гурти різні, які не мають можливості себе реалізувати. Тобто, можна, протягом року, робити кожного місяця такі концерти, запрошувати оці молодіжні гурти, запрошувати тернополян, студентів на безкоштовний концерт. Він буде реалізовуватися протягом року. Скажімо, встановлення велопарковок біля шкіл – це також не проект одного дня».  

Крім того, щорічно міське управління сім’ї, молоді та спорту проводить конкурс проектів серед молодіжних громадських організацій. Охочі взяти участь можуть подавати пропозиції з 1 листопада. Переможці отримають кошти на реалізацію свого проекту.

залишіть коментар