Учні ТСШ №3 говорили з іноземними гостями про лідерство

Автор:     Опубліковано: 8 Вересня 2015 о 19:00    360 переглядів

Професори з Великобританії, Фінляндії, Естонії та Литви завітали у спеціалізовану школу №3. Під час круглого столу з її учнями та педагогами говорили про розвиток лідерського потенціалу. Діалог вели англійською мовою. Запросити у школу іноземних гостей запропонували старшокласники.

НАДІЯ БУДІЙ, директор ТСШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов:

«Вони мають змогу запитати гостей про те, які можливості вступу до їхніх навчальних закладів. Чи у Великобританії, чи в Естонії, чи в Литві. А ще я думаю, що це – гарна можливість проявити себе і зрозуміти важливість спілкування англійською мовою. Що це сьогодні, як повітря, воно дає можливість людині повноцінно спілкуватися у світі».

Окрім того, розповідає директор школи, проект «Темпус-Еліте» відкриває безліч можливостей для керівників загальноосвітніх закладів, вчителів і викладачів. Одна з гостей, професор Франція Кінчігтон із Ґрінвічського університету стала чудовим співрозмовником для школярів.

ФРАНЦІЯ КІНЧІНГТОН, професор Університету Ґрінвіча (Великобританія):

(ПЕРЕКЛАД) «Починати виховувати лідера потрібно у віці 5-6-ти років. Адже коли в старшому віці починають навчати лідерських якостей, то кожна людина до того часу вже має певний досвід, освіту. Тоді це можна зробити більш теоретично, а не практично, як у ранньому віці».

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Ви сьогодні могли почути, бути свідками вільної розмови наших випускників із поважними професорами. І я переконана, ми в школі загальноосвітній маємо дати дітям не тільки багаж знань, а виховати людину-патріота, громадянина. І, власне, ми маємо її готувати до життя».

Організатори вірять, окрім мовної практики, круглий стіл дав можливість учням зрозуміти – лідерами не народжуються, ними стають.

 

 

залишіть коментар