Для соціальних служб провели навчальний семінар

Автор:     Опубліковано: 8 Жовтня 2015 о 21:07    159 переглядів

Керівники структурних підрозділів ОДА, представники Всеукраїнської громадської організації «Крок назустріч», психологи та психотерапевти провели навчальний семінар для директорів міських і районних центрів соціальних служб. Тема – допомога бійцям АТО та їхнім сім’ям – актуальна ще від початку Антитерористичної операції, тобто близько півтора року. Учасники бойових дій на сході України потребують допомоги фахівців і неабиякої, а справжньої. Як правильно її організувати – це питання і розглядали на семінарі.

ТЕТЯНА ЧЕТВЕРТАК, заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

«Основним завданням нинішнього нашого заходу є  покращення соціальних послуг для учасників Антитерористичної операції та їх сімей. Сьогодні ми хочемо з’ясувати, як краще надати допомогу цим людям, яка ця допомога повинна бути, що таке посттравматичний синдром, що таке синдром АТО. Наші керівники сьогодні отримають відповідь на усі ці запитання».

ІРИНА СТЯГАР, директор  Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

«Багато нашої молоді попало під мобілізацію і, фактично, сім’ї залишилися без, будем казати, свого основного годувальника. Центри соціальних служб згідно своїх повноважень надають різні види соціальних послуг даній категорії і в тому числі психологічна підтримка, вирішення соціально-економічних питань, юридичних, інформаційних».

У міському центрі соціальних служб створена база сімей учасників АТО. На сьогоднішній день зареєстровано 667 таких родин. Особливої уваги та допомоги, кажуть фахівці, потребують сім’ї з  дітьми та ті, які втратили близьких.

ТЕТЯНА ГОРБОНІС, директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

«Так, у нас, наприклад, у літній період діти сімей учасників АТО були оздоровлені за межами України, були оздоровлені в обласних відпочинкових таборах і також були запрошені на різноманітні благодійні акції, які проводилися. І безкоштовний перегляд циркової вистави. Це також безкоштовні перегляди концертних програм, театральних програм, безкоштовне відвідування аквапарку».

Звернутися в міський центр соціальних служб можна за адресою: місто Тернопіль, вулиця Медова, 3. Або зателефонувавши за номером: 23-55-92.

залишіть коментар