Фахівці ДФС України у Тернополі вчили сплачувати податки

Автор:     Опубліковано: 13 листопадаа 2015 о 21:18    288 переглядів

У Тернополі провели семінар для платників податків з чотирьох областей: Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької. Організаторами стала Державна фіскальна служба України та підприємство «Сервісно-видавничий центр».

ЛЕСЯ СУДНЄВА, директор філії Державного підприємства «Сервісно-видавничий центр» у Тернопільській області:

«Хочу сказати, що ми дуже сьогодні раді, тому що сьогодні такий історичний день і історичний час, тому що вперше в Тернопільській області проводиться на такому рівні семінар для бухгалтерів, для керівників по оподаткуванню 2015».

ІРИНА КИРДЕЛЬ, учасник семінару:

«Нам, як платникам, надзвичайно приємно, що існує така взаємна співпраця, не тільки одностороння, що ми для держави як платники, а ще й  держава про нас піклується і хоче внести певні роз’яснення. Ми надіємося на таку двосторонню співпрацю».

Олексій Задорожний – фахівець із податку на прибуток підприємств ДФС України. Розповідає, ділитиметься з платниками новою інформацією. Навчання буде корисним не лише для учасників, а й для лекторів. Адже їм цікаво почути проблемні запитання, причин для яких сьогодні є вдосталь.

ОЛЕКСІЙ ЗАДОРОЖНИЙ, начальник Управління методології податку на прибуток підприємств ДФС України:

«У цьому році відбулися революційні зміни в питанні Податкового кодексу з приводу податку на прибуток підприємств. Тобто, методологія цього податку, обчислення його, ведення податкового обліку змінилися дуже радикально. І про це ми будемо розповідати. Тобто, перша звітність буде, за новими правилами, подаватися за підсумками 2015-го року».

Усі запитання, які платники ставили фахівцям Державної фіскальної служби України, надрукують в «Віснику».

ПАВЛО ПОЛІКАРЧУК, в. о. директора Державного підприємства «Сервісно-видавничий центр»:

«Мы достаточно сильно поменяли журнал за последнее время, мы сделали его более практическим, полезным для бухгалтеров, но хотим его менять ещё дальше, увеличивать, делать лучше, лучше, лучше. Для этого сотрудники редакции будут присутствовать во время семинара и общаться с нашими участниками семинара».

Лектори із семінаром курсують по Україні. Нових правил сплати податків уже вчили в Сумах та Одесі. Результати, розповідають, від таких семінарів – очевидні. Платники податків отримують найактуальніші знання, а кількість запитань до органів ДФС зменшується.

залишіть коментар