Стартував новий сезон Тернопільської футзальної ліги

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2015 о 19:20    347 переглядів

П’ятеро гравців, один із яких – воротар. Та менший, у порівнянні з футбольними, м’яч. Це – футзал. Обласну команду-чемпіонку визначатимуть протягом кількох місяців. Уболівальникам учасники обіцяють емоції та інтригу.

У місті стартував новий сезон Тернопільської футзальної ліги. Спортивні змагання організувала обласна федерація футболу під егідою Аматорської футзальної ліги України. Цьогоріч команди поділили на три ліги. У неділю в спортивному комплексі «Політехнік» розпочався перший тур Вищої.

ДМИТРО АНДРІЄШИН, в. о. голови комітету міні-футболу (футзалу) ТОФФ:

«Запрошую всіх бажаючих приходити та вболівати. У нас є 12 команд, 6 турів. І безпосередньо хто виграє Тернопільську Вищу футзальну лігу, той буде представляти Тернопільську область на всеукраїнських змаганнях, адже ми – одні із регіональних етапів Аматорської футзальної ліги України».                 

У найближчі четвер і суботу стартують Перша та Друга ліги відповідно. Заявочні періоди на участь у них тривають. Організатори очікують, що до чемпіонату долучаться ще близько 30-ти команд.

ДМИТРО АНДРІЄШИН, в. о. голови комітету міні-футболу (футзалу) ТОФФ:

«Ажіотаж великий як в Тернополі, так і в області, адже є команди з Теребовлі, Микулинців, Зборова, Зборівського району, Тернопільського району. Тобто, минулого року було більше тернопільських, цього року ми захопили майже всю область. Навіть приїжджають з Бережан футболісти грати за тернопільські команди. Бачимо, що вболівальників приходить достатньо багато, що є популярність футзалу у нас в Тернополі».

До обласних змагань їх учасники готувалися по-різному. Та усі вони укомплектовували команди та систематично проводили тренування з єдиною метою – перемагати.

ТАРАС БІЛОВУС, футболіст:

«В принципі, якщо чесно, ми зібрались перший раз. Ми не грали у футзалі ні разу ще. То, що ми на вулиці бігаємо, хлопці підтримують форму, грають у різних командах. Команда ставить самі-самі-самі найвищі результати. Тільки за перші місця боремося однозначно. Тройка – це наш мінімум, на який ми розраховуємо».

Тренер минулорічної команди-чемпіона зізнається, результатів очікують не гірших і титул кращих намагатимуться захистити.

РОСТИСЛАВ ЦІХ, тренер футбольної команди:

«Цього року, я вже так порахував, є приблизно 5 команд приблизно рівних за класом, за підбором гравців. Це мінімум 5, є ще багато команд, які вперше заявились, тоже мають якісь свої амбіції. Також не будуть дарувати перемогу більш досвідченим командам. Цього року будуть більш цікавіші, інтенсивніші, насиченіші матчі».

Змагання триватимуть до березня. Ігри Вищої ліги збиратимуть гравців і вболівальників у спортивному комплексі «Політехнік». А Першої та Другої – у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на масиві «Сонячний».

 

залишіть коментар