Михайло Головко вкотре відвідав бійців на Сході

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2016 о 19:00    634 переглядів

Напередодні Дня Соборності Михайло Головко відвідав бойові позиції та передав бійцям зведеної штурмової роти “Карпатська січ” необхідні речі, обладнання та смаколики. Поспілкувався з бійцями про стан справ у зоні бойових дій та політичну ситуації в цілому.

 МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

«Наші захисники, хлопці захищають Україну, борються з окупантами і якраз думка десь їх всіх однакова. Ми в жодному чині не повинні здавати українську державу, не переписувати Конституцію. З ким не спілкуюся – всі категорично проти цього, вважають, що це є реальною зрадою національних інтересів і закликаючи до всіх українців, які сьогодні десь можуть бути активними, щоби ми разом об’єдналися, об’єдналися в інтересах відстояти нашу державу. Щоб не дали можливості зрадити її».

Проблеми на фронті все ті ж: солдати обурені діями влади та ставленням до військовослужбовців. Вояки завжди наголошують, що ніколи не змиряться з окупацією України та захопленням Донбасу, що мир у нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо.

 МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат України:

« По справжньому незалежними, вільними і господарями будемо відчувати це на своїй Богом даній землі. Тому закликаю всіх бути активними борцями, відстоювати національні інтереси, допомагати нашій армії і не відступати. А до влади звертаючись, що вони повинні задуматись, що рано чи пізно будуть нести відповідальність за свої дії, за зрадницьку позицію, за те, що вони торгують Україною, за то, що підставляють і здають національні інтереси. Слава Україні! Героям Слава!».

залишіть коментар