З Тернопільщини на Схід поїхало близько 27 тонн вантажу

Автор:     Опубліковано: 1 Лютого 2016 о 19:41    403 переглядів

Ще одна вантажівка поїхала із Тернополя в зону АТО. Це вже 23 рейд групи «Схід та Захід єдині». Цього разу на передову відправили близько 27 тонн вантажу. Збирати усе необхідне волонтерам допомагали підприємці та небайдужі мешканці області.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині»:

«Як харчі, так і теплий одяг, прилади нічного бачення, прилади для прицілювання, каремати, форма, берці – все необхідне нашим бійцям, те, що потребують на передовій. Хотілося б, щоб це був останній вантаж, останній рейс, щоб наші хлопці з перемогою повернулись завтра додому, щоб нарешті спокій на нашій Україні залишився, і ми жили під мирним небом і на рідній землі».  

Поласують на передовій також домашніми варениками та салатами, приготованими господинями Тернопільщини.

 п. МАРІЯ, керівник волонтерської групи «Бункер-С»

«Дякую Богу і тим людям, які є небайдужі, туляться, горнуться, і ми готуємо вареники, салатики, хто що нам не дає. Тонну двісті вареників ми зробили. А салати знаєте, як ми називаємо? В нас салати такі: бурячок, капуста, морква, часничок. Що нам люди дали, що решту докупили. І називається: «Насолода, хлопці, для вас», «Хлопці, для вас вітамінній салат», «Чоловіча радість», «Чоловічий спокій» і «Затишок». Ми так їх називаємо».

Поїхали на Схід також кекси та пряники, приготовані руками пані Надії Гриценко. Півроку тому жінка втратила в АТО сина Володимира. Тепер готує випічку для тих, хто охороняє наш спокій.

НАДІЯ ГРИЦЕНКО, волонтер, мати загиблого Володимира Гриценка:

«Довгих 5 місяців плакала – світу не бачила. Сказав владика: «Матусю, твій син – Герой. А що зробила мама? Нічого, плаче». І я не знаю, чи Бог мені так дав сили, чи та моя дитина просить… Хлопці мене підтримали, я їм дякую. Я рішила: чим зможу, не обіцянками, не словами, скільки моїх сил, що буду могла – все для тих дітей. Бо вони дійсно для мене тепер діти».   

До слова, присвятили цей рейд пам’яті Героїв Крут.

залишіть коментар