Тернопільські волонтери їдуть на Великдень на Схід

Автор:     Опубліковано: 21 Квітня 2016 о 19:06    851 переглядів

Зібрати продукти  у великодній кошик для бійців на передовій, вирішили тернопільські волонтери. Розповідають, до такої ініціативи вже долучилися жителі кількох районів, поки привозять те, що швидко не псується. Волонтери закликають і тернополян не бути байдужими.

ВІТАЛІЙ ШАНДРУК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Так, як ми їдемо на Пасху, то зараз акцентуємо увагу на зборі таких святкових продуктів, як: паски, сири, масла, ковбаси, м’ясо. Люди нам приносять яйця для випічки пасок, хрін тертий ми робимо, люди приносять також хрін».

Виїжджати планують в ніч на 29 квітня, однак повезуть на Схід не лише смаколики до Великодня, придбали вже бензопилу і генератор.

ВІТАЛІЙ ШАНДРУК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

 «Дальше в нас залишаються такі потреби, як генератори та бензопили, там збираємо на прилади нічного бачення, бо плануємо вести їх, збираємо на ремонти автомобілів, бо зараз якраз ремонтуємо також два автомобілі».  

Великодні презенти для бійців можна приносити на склад Логістичного центру, на вулиці Збаразька, 16 до 12 години четверга, 28 квітня. Для довідок «гаряча лінія» Логістичного центру допомоги бійцям АТО: (097) 2-055-055

залишіть коментар