У Тернополі встановлять сучасний пішохідний фонтан

Автор:     Опубліковано: 19 Квітня 2016 о 19:05    534 переглядів

Реконструкцію «Циганки» планують завершити вже до Дня міста. Ремонтні роботи проведуть в кілька етапів, до слова їхня вартість становитиме орієнтовно від восьми до десяти мільйонів гривень. Як зазначають в  міському управлінні ЖКГ, всі оновлення будуть сучасними, зокрема встановлять  новітній пішохідний фонтан.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

«Це буде вкопана чаша фонтану, з форсунками відповідними, які будуть крізь покриття бити фонтанами на поверхню. Тобто люди можуть прогулюватися, дійсно між тими струмами фонтану, вода буде забиратися з озера, тобто воно буде мати температуру озера, це не буде з водозабору. Це буде свіжа вода: вибирається з озера і зразу ж туди ж стікає».  

Як виглядатиме пішохідний водограй комунальники наразі не показують. Однак, зізнаються, він схожий на той, фото якого поширюють в Інтернеті. Але тернопільський відрізнятиметься, як мінімум формою, він буде трикутним.

Пішохідний фонтан та оновлення «Циганки» – неєдині заплановані реконструкції у центральній частій міста. Комунальники також планують взятися за майдан імені Степана Бандери, що навпроти білого дому.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

 «Міською радою планується провести реконструкцію цієї площі, з переоблаштування покриття. Тобто це буде: ці плити зіпсовані бетонні будуть демонтовані і буде бруківка, гарних, скажемо, ще візерунків також будемо розглядати, які будуть. Плануємо зробити ще таку невеличку пішохідну, під’їзну алею, доріжку».

Також хочуть встановити там декоративні архітектурні конструкції. Однак проект все ще на етапі розробки й затвердження. В ЖКГ сподіваються, роботи розпочнуть вже цього року.

залишіть коментар