Дітей з вадами слуху навчали створювати мультфільми

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2016 о 18:58    322 переглядів

Маленькі фантазери малювали своїх героїв спершу на папері, зображали їхні будинки, простір, в якому живуть герої, уявляли кожен свій власний світ. Ідеї були найрізноманітніші від Юрського періоду і динозаврів до космосу і планет Сонячної системи.

ТАРАС – учасник майстер-класу:

«Хочу передати, що динозаври колись існували, що їхнє життя, яке було, були хижаки і травоїдні були. Травоїдні вони виживали від хижаків, виживали і рятувались».

 ІЛЛЯ– учасник майстер-класу:

«Як Яйце дивиться на Сатурн з Місяця. Мені подобається Космос, Місяць, Сатурн, а Яйце я вибрав з мультика «Кіт в чоботях», і там був такий персонаж Яйце, то я його вибрав».

 НАЗАР– учасник майстер-класу:

«Мені нині сподобався майстер-клас. Ми нині робили сонце, промені, ракети, незвичайні ятки».

Ідею проведення таких майстер-класів для малечі, організатор заходу Олена Мудра, через мережу Інтернет, запозичила у хмельничан.

ОЛЕНА МУДРА, організатор заходу:

«Я подумала, що це хороша ідея і для нас, але було цікаво попрацювати з дітьми, які наприклад, ніколи такого не бачили і для яких це могло би бути новим поштовхом для нової творчості, тому вибір впар на дітей, які погано чують, слабочуючих дітей, бо їм тяжко передати свої почуття, свої враження, а за допомогою малюнка, який рухається, вони можуть багато чого нам розказати, тому що мультик не обов’язково має бути озвучений словами, іноді просто достатньо емоції передати без слів».

СВІТЛАНА ДАХІНА, мультиплікатор з Харкова:

«Це було не легко, ми занурилися в світ фантазії, щось трошки повитягали із фантазії діток, трохи цікавинок, трохи своєї фантазії, ну клас, мені сподобалось».

Згодом намальованих персонажів і інші деталі майбутнього мультика діти вирізали, аби з допомогою фотоапаратів, телефонів або планшетів створити свої маленькі, неповторні шедеври.

Сергійко, хлопчик який немає проблем зі слухом, проте він також захотів спробувати  себе у мультиплікації. Маленький фантазер вирішив показати нашій знімальній групі свою авторську роботу.

 СЕРГІЙ – учасник майстер-класу:

«Уран і Нептун. Меркурій – це гаряча планета в світі є, тому він коло Сонця, він маленька планета у світі. Венера – гаряча планета».

Олена Мудра зазначає, цей захід покликаний довести дітям, що анімація під силу кожному. Тому, хоч спершу планувалось подібне заняття провести лише для дітей з вадами слуху, в результаті участь у ньому змогли взяти усі охочі.

залишіть коментар