Для тернопільських випускників пролунав останній дзвінок

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2016 о 19:00    1 425 переглядів

Останній дзвінок є особливим для випускників, адже у стінах рідної школи він лунає для них востаннє. Одинадцятикласники 19-ї тернопільської школи зізнаються: найбільше не вистачатиме, за стільки років, вже міцної, шкільної родини.

НАТАЛЯ БОРОДЕНКО, випускниця ТЗОШ №19:

«В цій школі я зустріла вірних друзів, і я дякую їхнім батькам, що вони привели їх саме в цю школу – 19-ту, вона найкраща».

АЛІНА БОЙКО, випускниця ТЗОШ №19:

«Дуже шкода покидати поріг школи. Буду скучати дуже за своєю класною керівничкою Беньковською Любов Михайлівною, а також за своїми всіма вчителями».

СНХ: ВІТАЛІЙ СТРУК, випускник ТЗОШ №19

«Дуже жалію, що закінчую школу. Буду дуже скучати за нею, буде не вистачати, буде не хватати вчительки своєї, класної керівнички».

ІРИНА ЛЯЛЬКА, випускниця ТЗОШ №19:

«Ще хочеться більше побути в школі, посидіти в класі, з керівничкою, з однокласниками».

Хвилюються і радіють, водночас, батьки випускників, адже їхні діти роблять перший крок у доросле життя.

 НАТАЛЯ ОНИЩУК, мама випускниці ТЗОШ №19:

«Щоб їх супроводжувала завжди удача, щоб вони зуміли себе знайти. Ті знання, які вони отримали в школі, щоб вони обов’язково використали в подальшому своєму, вони їм стали у пригоді. Щоб діти завжди поверталися до школи, поверталися до школи і своїх вчителів згадували з приємністю і повагою».

Настанови на майбутнє, під час останнього уроку, дає своїм вихованцям класний керівник.

ЛЮБОВ БЕНЬКОВСЬКА, класний керівник 11-Б класу ТЗОШ №19:

«Звичайно, ви розійдетеся у різні боки. Ви будете зустрічатися. Чого я не хочу, щоб ви у житті забували одне одного. Звичайно, підтримка. І мене. Як я казала, плакати не буду, душа ридає. Щоби ви знали, що двері цього класу завжди відкриті».

ТЕТЯНА СТАВІНСЬКА, кореспондент ІНТБ

«Сьогодні на усіх шкільних подвір’ях лунає останній дзвоник. А у 24-й школі він вже традиційно є незвичний. Чим? Ходімо подивимось!»

Міст, як символ переходу у доросле життя, нагадує випускникам тернопільської загальноосвітньої школи № 24, що за шкільну парту учнями вони вже ніколи не повернуться. Подолано шкільні роки і лише нові випробування та здобутки чекатимуть їх попереду. Перейшовши цей символічний рубіж, одинадцятикласники передали естафету іншим, вже наступним випускникам. Така своєрідна «родзинка» у цьому навчальному закладі – не новинка. Щороку педагогічний колектив, беручи за основу побажання дітей, вигадує нетиповий, креативний сценарій заходу, розповідає заступник директора школи №24 Тетяна Головань.

ТЕТЯНА ГОЛОВАНЬ, заступник директора ТЗОШ №24

«Кожен дзвінок в нас має свій сценарій, в нас був дзвінок, присвячений музиці, де директор був диригентом оркестру, ми були першими скрипками. В нас був дзвоник, присвячений художньому мистецтву, де ми розмальовували палітру кольорів, потім з тих кольорів народжувався дзвінок. В нас був дзвоник, присвячений футболу, присвячений мандрам, присвячений пошуку скарбів, сьогодні дзвоник, присвячений мостам. Саме Рубікон, це перехід через міст річки Рубікон і назад вороття немає».

Перейшла через свій символічний Рубікон і цьогорічна золота медалістка Катерина Дзюба. Дівчина не приховує, прощатись з рідною школою важко, адже за роки навчання вона стала рідним домом.

КАТЕРИНА ДЗЮБА, випускниця ТЗОШ №24:

«Я люблю свою школу за всі поїздки, за всі посиденьки в класі, за всі вечори, проведені в гостях в моєї класної керівнички, було безліч спогадів і я за них дійсно, щиро дякую. Буду сумувати, буду сумувати не раз, буду приходити не раз.  Бажаю цінувати все те, що тут відбувається, бо те, що тут відбувається – воно більше не повториться».

Естафету молодшим школярам передали й інші випускники цієї школи, даючи свої настанови.

ЮЛІЯ МАКАРА, випускниця ТЗОШ №24:

«Побажаю те, щоб вони не витрачали свій час даремно, щоб вони навчались і також, щоб в них при закінченні школи залишилися лише позитивні спогади».

 ВІКТОРІЯ КРЕТ, випускниця ТЗОШ №24:

«Ніколи не сумуйте і будьте завжди щасливими! Не витрачайте час на якісь безглузді вчинки, пам’ятайте – школа, це ваша друга сім’я».

ВЛАДИСЛАВ ДОМБРОВСЬКИЙ, випускник ТЗОШ №24:

«Вам дуже пощастило, що ви вчитесь в 24 школі. Я вам побажаю залишатись такими, як ви є, тримати свою «волну» і завжди бути щасливими. – Чому їм пощастило навчатись тут, чим ця школа особлива? –  Вчителями! Дуже хороші люди, це люди які дійсно достойні. У 24 школі найкращі в світі вчителі».

Ну а щодо наймолодших – першокласників, для яких цей останній дзвоник став першим у їхньому житті, діти радісно зізнаються: на канікули чекали з нетерпінням.

СОФІЯ, закінчила 1 клас ТЗОШ №24:

«- Який у тебе настрій? Поділись своїми емоціями. – Веселий. –Хочеш канікул? – Так – Що будеш робити на канікулах? – Гратися. А як ти закінчила школу, гарно? – Гарно. – Який твій улюблений предмет? – Читання».

 ДІАНА, СОЛОМІЯ, закінчили 1 клас ТЗОШ №24:

«- Подобається тобі в школі? – Так. – Чекала з нетерпінням канікул? – Так. – Що можеш побажати випускникам ?- Щоб все було добре. – А ти? – Щоб в них збувались всі мрії».

 Телеканал ІНТБ приєднується до побажань та зичить усім цьогорічним випускникам збудувати свої  життєві мости якомога міцнішими. У добру путь!

 

 

 

залишіть коментар