На «Циганці» укріплюють берегову лінію

Автор:     Опубліковано: 30 Травня 2016 о 19:20    678 переглядів

У Тернополі реконструюють набережну Тернопільського ставу на вулиці Білецькій, в районі так званої «Циганки». Наразі там тривають роботи з укріплення берегової лінії, кажуть у міському управлінні ЖКГ.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«На даний час по проекту заплановано влаштувати 76 паль. На сьогоднішній день підрядні підприємства забили 51 палю».  

Далі, розпочнуться так звані бетонні роботи. Загалом у планах –завдань чимало. Зокрема, там мають намір облаштувати відпочинково-прогулянкову зону.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Буде дерев’яний настил, де можна буде, скажемо, відпочивати. Це будуть і доріжки, це будуть і такі сонячні дерева, плануємо встановити, так як тут в Центрі, на Театральному майдані. Також заплановано зробити паркетний, в одному рівні з прогулянковою зоною, фонтан, з якого будуть бити струї. Вода буде подаватися з самого озера».

Буде на «Циганці» і громадська вбиральня. Крім того, мають намір реконструювати проїзну частину вулиці Білецької, і, якщо вистачить коштів, облаштувати місця для паркування автомобілів.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«З’єднаємо саму набережну, яку також будемо реконструйовувати в цьому році, від Острова закоханих до стику парку з вулицею Білецькою, і між того стику парку з вулицею Білецькою має бути парковочна зона для автомобілів».

В цілому, наразі на реконструкцію цієї зони передбачено 5 мільйонів гривень.

 

 

залишіть коментар