Новонароджених у День вишиванки одягли в український стрій

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2016 о 19:12    700 переглядів

Діткам, які з’явились на світ 19 травня у пологовому будинку №2, подарували український стилізований одяг. Таку акцію, за ініціативи тернопільських лікарів, у нашому місці організували вперше, з нагоди десятиріччя свята вишиванки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тому що вишиванка для всіх нас це є щось особливе, рідне. Це наша історія, це наша міфологія, це наша релігія. Взагалі є думка, що у вишиванці закодований генетичний код українців і тому дуже добре, що дитині в День народження через вишиванку передається генетичний код українця. Хай ця вишиванка зігріває їх теплом, хай вона їх благословить на добре життя, на служіння Богу, на служіння рідній країні».

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2:

«Патріотами не народжуються, патріотів треба виховувати. І це патріотичне виховання починається з пологового будинку. Це дуже добре зачинання, я думаю варто його підтримати».

Підтримали таку акцію і батьки новонароджених українців. Серед них і тато маленького Марка. Хлопчик з’явився на світ  сьогодні о 5 ранку. Чоловік розповідає, маленьку вишиванку для синочка уже встигли  придбали. Проте і такий подарунок обіцяють неодмінно вдягти.

 РОМАН, батько новонародженого хлопчика:

«Заболотний Марк Романович буде, дуже раді, щасливі батьки. Це приємна подія, і як кажуть, раджу більше таких подій для людей. Приємно, дуже вдячні».

 ГАЛИНА, породілля:

«Сорочечка, шаровари українські, крижмо і шапочка. Дякуємо за підтримку українських традицій, будемо носити».

НАТАЛЯ, породілля:

«Буде звати Елічка-Елеонора, якраз хотіли на Хрестини купувати такий якийсь костюмчик і от буде наша перша така вишиваночка, завдяки традиції такій новій в Тернополі, дякуємо, дуже приємно».

Телеканал ІНТБ вітає сім’ї із поповненням і бажає малюкам рости здоровими та щасливими українцями.

залишіть коментар