Райони Тернопільщини надали допомогу 44-тій артилерійській бригаді

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2016 о 18:51    748 переглядів

Акумулятори, електроблоки, шуруповерти, розетки та інше обладнання, яке наразі потребує 44-та артилерійська бригада, в рамках підписаних договорів про шефство над нею, спільно надали кілька районів Тернопільщини.

Бережанський, Зборівський, Козівський, Теребовлянський, Гусятинський, Кременецький та Шумський райони Тернопільщини надали матеріально-технічне забезпечення 44-тій артилерійській бригаді, яка дислокується в Тернополі та виконує бойові завдання у зоні проведення АТО.

 ОЛЕГ ДОРОХОВ,  заступник командира 44-ї окремої артилерійської бригади

«Это всьо необходимо для фронту, ето всьо необходимо для победы. И, кстати, 14 травня дворіччя створення батальйона «Збруч». Все это для них, завтра же будет отправлено в зону Антитерорестичесной операции».

Допомогу надали в рамках угоди про шефство над бригадою, яка сьогодні налічує близько трьох тисяч військових.

АНДРІЙ БОЙКО, т.в.о. заступника командира 44-ї окремої артилерійської бригади по роботі з особовим складом

«Ми завжди раді такій підтримці, такі речі не завжди, як кажуть, у нас є. І вони коштують певні кошти, відповідно, дуже приємно отримати, звичайно, як акумулятори, так і засоби для зварювання і так далі. Звичайно воно все потрібно, воно все використовується».

Матеріали та обладнання для військовослужбовців закупляли такі, яких найбільше потребує бригада.

СЕРГІЙ СІМЧУК, голова Кременецької районної державної адміністрації

«Для 44-ї бригади представили 9 кубів доски, яка буде використовуватися на ремонт будівель, які є у місті Тернополі і завтра, я особисто разом із складом, відбуваю на передову для того, щоб вручити ці матеріали у 44-ту бригаду».

ВАСИЛЬ БІЛИК, голова Бережанської районної державної адміністрації 

«Перша допомога – це ми надали, Бережанський район, ми надали 4 тонни цементу для цієї частини. А зараз ми привезли два акумулятори, сто євро розеток і також ми надали мішки». 

ВІТАЛІЙ БАТІГ, голова Гусятинської районної державної адміністрації 

«З цієї бригади в нас зараз на ремонті перебувають 2 одиниці техніки, це КАМАЗ і УАЗ. Я думаю, що ще два-три тижні буквально і ми завершимо цей ремонт і зможемо повернути для служби».

До закупівлі обладнання долучилися й місцеві підприємці, наголошують голови райдержадміністрацій, також запевняють будуть допомагати і надалі.

залишіть коментар