Тернопільське «Сонячне дерево» понівечили вандали

Автор:     Опубліковано: 11 Травня 2016 о 19:01    597 переглядів

Не встигли тернополяни та гості міста як слід звикнути до «Сонячного дерева», яке менш ніж місяць тому «виросло» на Театральному майдані, а вандали уже понівечили елементи споруди. Тим самим практично позбавили тернополян можливості заряджати свої ґаджети.  На «Сонячному дереві» залишилося лише чотири працюючі кабелі.

Тепер зарядити свої мобільні пристрої можуть лише власники деяких моделей айфонів. Залишились також і 2 USB-кабелі. Решта – поламані і вирвані.

 ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Це якраз яскравий приклад вандалізму. Це не є крадіжка, це не є якась логіка і зміст в цих діях, це виключно вандалізм. Вандалізм пояснити дуже складно.  Будемо пробувати його побороти. Побороти тим, що будемо відновлювати, сподіваємось, що десь в когось або проснеться совість, або розум відкриється і вони припинять це робити».

Владислав Стемковський запевняє, не зважаючи на такі дії вандалів, «Сонячні дерева» і далі встановлюватимуть у Тернополі. А щодо понівеченої споруди, то її обіцяють відновити вже найближчим часом.

 ВОЛОДИМИР ЯРЕМЧУК, директор фірми, яка встановила «Сонячне дерево»:

«Ну відновити – це займає звичайно час, звичайно трошки дивує така поведінка тернополян, оскільки Революція Гідності і все відбувалось для того, щоб показати що ми європейці.  Відновити ми зможемо, звичайно, тут немає ніяких технічних перешкод, просто це ж неможливо робити вічно, мають люди зрозуміти, що це зроблено для них.  Його не можливо використати десь, його неможливо продати, тобто логіки абсолютно немає».

Не бачать змісту в таких діях і пересічні люди. Адже, на їхню думку, це чиясь праця, яка принесла місту лише користь.

НАДІЯ:

«Мені дуже подобається, що в нашому місті є така споруда, побільше би таких споруд, дуже удобно, коли телефон розряджається – можна прийти зарядити, але оскільки наші люди дуже погано ставляться до такого, то я вважаю, що це не правильно, так робити не можна. Таке поставили, спеціально, щоб було добре всім і так вчинили погано, ну це не добре».

НАТАЛІЯ:

«Ну я не розумію нащо таке робити – це не культурно навіть».

ІННА:

«Ну неподобство, що зробиш!? Не робіть такого! Не гарно! Ну, а що скажеш? То залежить від виховання людей, якоїсь поваги самого до себе».

Нагадаємо, перше «Сонячне дерево» у нашому місті встановили у квітні, у сквері В’ячеслава Чорновола.

 

залишіть коментар