Учні та вчителі шостої школи вальсували на паркеті «Березолю»

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2016 о 19:00    278 переглядів

«Весняний бал» – це щорічна традиція школи-ліцею №6. Захід проводять, щоб привити учням почуття прекрасного, показати альтернативу сучасним дискотекам та дати можливість опанувати класичне танцювальне мистецтво, розповідає директор навчального закладу Олександр Остапчук.

 ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука:

«Цьогоріч ми зробили такий проект, що залучили дітей з 7-го класу, тобто 7-11 класи, з метою щоби на наступний рік було менше підготовки, адже ми готуємся до «Весняного балу» з січня місяця, тобто тривалий час. Це потребує багато зусиль, а  якщо вони цьогоріч візьмуть участь у нашому «Весняному балу», то на наступний рік їм буде легше готуватись. Задіяні 150 дітей, які готувалися і орієнтовно до 100 дітей, які просто прийшли подивитися».

Цього року у програму «Весняного балу» окрім класичних показових виступів ввійшли майстер-класи та аукціон. До слова, вилучені з торгів кошти підуть на вдосконалення матеріально-технічної бази ліцею. Зокрема на кінозал для дітей, розповідає Олександр Остапчук.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука:

«А в аукціоні ми підготували цьогоріч такі лоти як футбольний м’яч, який підписаний всіма вчителями школи, ми думаємо, що це цінний подарунок для дітей. Далі стимул-карточка, тобто така карточка, яка дозволяє дітям підняти оцінку, досягнення на один бал на тему з будь-якого предмету. Далі продаємо, є така річ в нас в школі, директор ходить зі свистком по школі, щоби врегульовувати певні процеси і просто, щоб цікавіше було. Так цей свисток ми теж продаємо. І продається такий аксесуар чоловічого одягу, як в мене ось тут є».

До балу, у школі відносяться серйозно, тому допомагали учням підготуватися до заходу професійні викладачі танцювального мистецтва.

СВЯТОСЛАВ і АНАСТАСІЯ, учні 10 філологічного класу:

«-Готувались ми три місяці, кожен тиждень, два навіть деколи три рази.

-А важко дався танець?

– Мені важко. Бо він сам по-собі займався бальними танцями, а для мене це так можна сказати, щось нове».

МАРІЯ, учениця 9 класу:

«Беру перший раз участь у такому заході. Це для мене дуже відповідально, до цього я ставилася дуже з захопленням, адже це як-не-як мій перший досвід, плаття теж вибирала якнайкраще і до всього я поставилася дуже серйозно. З нашого класу приймають участь девять пар – це 18 людей, це дуже багато, це найбільша кількість людей».

До слова, «Весняні бали» у 6-й школі розпочали проводити  у 2009 році.

залишіть коментар