День молоді у Тернополі триватиме тиждень

Автор:     Опубліковано: 22 Червня 2016 о 21:30    607 переглядів

У Тернополі триває тиждень молодіжних ініціатив,  присвячений Дню молоді. Спільно з Тернопільською облдержадміністрацією громадські організації підготували ряд заходів. Детальніше про це у наступному сюжеті.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації:

«З 20 по 26 червня в нас проходитиме тиждень молодіжних ініціатив, з 24 по 26 червня в області проходитиме регіональний етап міжнародної програми «Студентська республіка 2016 року».

Відбуватиметься фестиваль  «Студреспубліка»  на дальньому пляжі, в рамках заходу обиратимуть студентського мера і студентський магістрат, також там будуть ігри, квести, флеш-моб та інші розваги, додає Ігор Чорний.

 ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації:

«25 червня заплановане проведення Кубка Шухевича по пейтболу. Це як для представників громадських організацій, так і ми запросили до даного заходу наших  військовослужбовців, які служать у 44 бригаді, десь молодь зможе позмагатися у стрільбах не тільки між собою, але і з професійними нашими військовослужбовцями».

Також 25-26 червня у парку імені Тараса Шевченка вперше відбудеться молодіжна акція «Місто мультиспорту»

 ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, голова обласного осередку «Молодіжного Націоналістичного Конгресу»:

«Ідея якого полягає в тому, щоб привезти в Тернопіль такі види спорту, види  задіяності молодіжні, яких немає серед Олімпійських видів спорту, молодь не може попробувати в ДЮСШ. Сапи, тобто ходіння по воді на дошках, слеклайн – ходіння по стропі, немає жодної секції в Тернополі, щоб навчала, зараз тільки починає зароджуватись. Ігри колективні, командоутворюючі, як бодібол.  Надувний, переносний стенд скелелазний і ще багато інших активностей молодіжних».

У ці дні, молодь матиме можливість  дізнатись багато корисного для себе і в напрямку працевлаштування.

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, молодіжний мер Тернополя:

«У четвер в нас також передбачено декілька заходів , буде Тернопільський вуличний університет в парку Шевченка, також будуть відбуватись студії молодого бізнесмена, це така можливість поспілкуватися з молодими підприємцями Тернополя, які в такій неформальній атмосфері, десь діляться досвідом, можливість їм поставити запитання  і також приїжджає польський дослідник і айтішник, буде розказувати як працює Вікіпедія, як з нею можна працювати, як можна писати там цікаво статті».

Крім того, у п’ятницю, 24 червня в приміщенні «Просвіти» відбудеться майстер-клас з автентичних українських танців. Також заплановано відкриття «Стіни щасливих людей», що біля 6-го магазину.

 

залишіть коментар