Патрульні поліцейські Тернополя розважали вихованців дитбудинку

Автор:     Опубліковано: 1 Червня 2016 о 22:12    495 переглядів

Тернопільський обласний дитячий будинок для дітей шкільного віку, що на проспекті Степана Бандери, розрахований на 20 вихованців. Наразі їх у закладі 17, різного віку, від першачків до одинадцятикласників: 5 дівчат, решта – хлопці, розповідає директор Володимир Долинний.

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, директор обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку:

«Вони дуже активні, рухливі. Діти наші навчаються в трьох школах: 23, 15 і 10. Вони вільно ходять і в художню школу, дівчинка займається, і на всі гуртки, які тільки є в Тернополі: танцюють, співають, беруть участь у всіх конкурсах, які проходять».

Пишаються у закладі і своїми випускниками.

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, директор обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку:

«Серед наших випускників – лікарі, вчителі, інженери, чудові працівники, якими гордяться колективи. Тобто, ми не маємо такого, щоб десь було за когось стидно чи сумно. І я надіюся, що так буде і далі».

У тому, що від теперішніх дітей залежить те, яким буде наше майбутнє, впевнені і патрульні поліцейські. Відтак, приїхали в дитбудинок, аби привітати його вихованців із Днем захисту дітей.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль:

«Діти – це наше майбутнє, заради чого ми живемо. І чого ми прагнемо добитися – насамперед, це щоб було безпечно цим дітям».

ІВАН СПРИДОНЮК, заступник командира батальйону патрульної поліції в м. Тернопіль:

«Поспілкувалися з керівництвом, поспілкувалися з директором, вирішили закупити для них дитячу шведську стінку, спортивну, для того, щоб вони могли займатися спортом. Дана стінка має і турнік, має бруси, для того, щоб займатися, має канат, має кільця для спортивного розвитку. Це те, що буде давати можливість дітям працювати над собою. Також взяли карімат, який буде трошки пом’якшувати їхні падіння, які, надіємося, будуть не настільки частими».

Також діти зможуть проводити час, граючи у тематичну настільну гру.

ІВАН СПРИДОНЮК, заступник командира батальйону патрульної поліції в м. Тернопіль:

«Ми вирішили взяти її в дусі також нашої служби. Це гра «Правила дорожнього руху». Вони будуть розвивати логіку, розвивати мислення, розвиватися самі і також навчатися тих правил, якими вони в майбутньому, та і зараз, мають користуватися».   

Крім того, усі охочі дітлахи дізналися, як працюють поліцейські та побували всередині патрульного автомобіля.

ВІТАЛІК:

«- Що тобі сподобалося найбільше? От ти тільки що був в машині, тобі там показували всякі-різні штуки.

– Мені сподобалась рація.

– А чим тобі рація сподобалася?

– Бо нею можна відгукатися.

– Будеш поліцейським, як виростеш?

– Так».

Крім того, патрульні поліцейські Тернополя відвідали з нагоди свята і кілька багатодітних сімей.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль:

«Ми спілкувалися з міською радою, дивились, розглядали, де є багатодітні сімї, хто в яких умовах проживає, хто з ким проживає. Наші представники їздили до тих сімей, провідували, подивилися, кому насправді потрібна допомога. І таким чином ми обирали дітей».     

 

 

залишіть коментар