У Тернополі обиратимуть найкрасивішу «Міні Міс – 2016»

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2016 о 21:43    524 переглядів

У Тернополі конкурс краси для дівчаток започаткували ще у 2011 році. Але у форматі масштабного дійства він відбудеться втретє, розповідає регіональний представник національного фестивалю краси «Міні Міс Україна» Ольга Заверуха.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, регіональний представник національного фестивалю краси «Міні Міс Україна»:

«Участь приймають дівчатка від 5 до 13 рочків, їх цей раз буде 19, вони розділені по своїх вікових категоріях, вони будуть показувати три дефіле і різні свої таланти і буде один вихід як нагородження, кожна буде розповідати про себе, також буде розповідати як вона асоціює для себе «Україна – квітуча країна».

Оцінюватимуть дівчат експерти конкурсів краси та відомі тернополяни,  зазначила Ольга Заверуха.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, регіональний представник національного фестивалю краси «Міні Міс Україна»:

«Люди, які дотичні до напрямку і співу, і танців, і вокалу, всіх таких, щоб можна було вибрати дійсно по талантах дівчину. Звичайно будуть і представники із національного комітету приїдуть, які вже роблять саму організацію конкурсу «Міні Міс Світу», то вони вперше в Тернопіль приїдуть, подивитися, відібрати дівчаток, які б гарно представили місто Тернопіль на «Міні Міс України», а вже згодом на «Міні Міс Світу».

На  регіональному етапі конкурсу «Міні міс Україна» присвоять п’ять титулів. По одному у кожній віковій категорії та «Міні Міс Grand Open».

Маленькі красуні готувалися до конкурсу один місяць, організатори зізнаються, попри усі труднощі, з дітьми працювати приємно.

НІНО, хореограф-постановник:

«Искренние улыбки и радость их  ничем не заменить. Старшие модели, они более серьезные, это люди которые учатся в институтах, уже некоторые из них работают и так дальше. Дети – это то, их эмоции не описать словами, потому что они приходят, они улыбаются, они радуются,  когда чтото у них получается, огорчаются,  когда что-то у них не получается и это видно сразу, их эмоции, они настолько искренние, что работа с ними, она в радость».

До слова, участь у конкурсі беруть як вже досвідчені маленькі конкурсантки, так і ті, хто спробує свої сили вперше.

НАДЯ, учасниця конкурсу «Міні Міс Тернопіль – 2016»:

«Я очікую, щоб получити корону, щоб батьки мене хвалили».

АЛІНА, учасниця конкурсу «Міні Міс Тернопіль – 2016»:

 «Кожен раз, коли я виходжу на сцену, то мені страшно, але коли виступиш, то тобі всі хлопають і тобі це більше сили додає і впевненості, я люблю так виходити на сцени».

ЛІЗА, учасниця конкурсу «Міні Міс Тернопіль – 2016»:

« – Вперше береш участь у конкурсі? –Так.  – Чого очікуєш від конкурсу? – Здійснити свою мрію, виграти цей конкурс. – Як готуєшся до конкурсу? – Я на репетиціях більше готуюся і мама мені піддає сили, щоб виграти».

 Регіональний відбір на конкурс краси «Міні Міс Україна – 2016», відбудеться 6 червня у Тернопільському драмтеатрі.

залишіть коментар