На набережній Тернопільського ставу виросте “Сонячне дерево”

Автор:     Опубліковано: 26 Липня 2016 о 19:05    1 074 переглядів

На День міста мають презентувати оновлені набережну ставу  і «Циганку». Сьогодні ремонт цих об’єктів у розпалі, але вже невдовзі тернополяни матимуть змогу оцінити виконані роботи.

Ремонтні роботи по реконструкції набережної Тернопільського ставу і «Циганки» у розпалі. Зараз встановлюють нову огорожу біля озера та спеціальні водозахисні габіони, які  не допустять виходу води з берегів.

 АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Щодо набережної тернопільського ставу, то зараз, в даний час (перебивка) облаштована частина огорожі, забиті палі, облаштовані  розтворки на яких розташований бетонний фундамент, огорожі і влаштовано накид з грубого каменю для перешкоджання розмиву самої берегової лінії».

Що стосується «Циганки», то там запланували повністю оновити відпочинково-прогулянкову зону, розповідає Андрій Дроздовський.

 АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Там буде досить багато цікавих рішень як технічних, так і естетичних. (перебивка) Там будуть, значить, і фонтан, буде і дитячий майданчик, і спортивний, волейбольний майданчик, будуть парковки, і велодоріжка і «Сонячне дерево» з wi-fi зоною».

Окрім того облаштують  пляж і так звані зони  лекторію, які каже Андрій Дроздовський, допоможуть тернополянам проводити вільний час з користю.

 

залишіть коментар