Тернопільщина має нового прокурора

Автор:     Опубліковано: 18 Липня 2016 о 18:52    399 переглядів

Тернопільщина має нового прокурора. В’ячеслав Перч родом з Чернівців. В органах прокуратури працює з 1992 року. Представив нового очільника тернополянам Генеральний прокурор України. Чому Юрій Луценко обрав саме цього кандидата – дивіться далі.

Прокуратура Тернопільщини не бачила ні незаконних ігрових автоматів, ні незаконних кар’єрів, ні вирубки лісів, тому потребувала кардинальних змін. Про це заявив Генеральний прокурор України під час представлення нового прокурора області.  На думку Юрія Луценка, саме В’ячеслав Перч зможе навести порядок.

 ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, Генеральний прокурор України:

«Прокуратура просто не функціонує, тому вам прийдеться ставити її на ноги.  В’ячеслав Орестович тут маса справ, які закрили і продали або продали і закрили, от їх піднімати і показувати народу, що недоторканних немає і про те, що ніхто незабутий і ніщо також  не забуте, я вимагаю це зробити уже не пізніше кінця вересня, люди мають це відчути».

За словами Юрія Луценка, до  кінця літа новий прокурор повинен сформувати команду і з вересня піти у наступ на злочинців та корупціонерів. Уже має завдання для В’ячеслава Перча і голова облдержадміністрації Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Шановний В’ячеславе Оретовичу, перше, що вам треба зробити це проаналізувати роботу прокурорів області, прокуратури області в питаннях чому тривають кримінальні справи по бізнесу більше як півроку, 9 місяців, чому блокується робота і діяльність підприємства на території Тернопільської області.  Тому що прокурори нічого не роблять, ведуть кримінальні справи, отримують хабарі, «мзду» і отримують ще крім того заробітні плати».

Юрій Луценко зазначив, серед основних пріоритетів прокуратури сьогодні є відновлення довіри громадськості. Сприяти цьому має і новий проект. Уже невдовзі на сайтах прокуратур розмістять інформацію про прокурорів різних рівнів та їхні декларації.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, Генеральний прокурор України:

«Дивіться на ці документи і якщо у вас є факти, які свідчать про неправдивість поданої декларації там внизу буде  така маленька кнопочка з червоною блискавкою, натискаєте її і пишете керівнику робочої групи : «Мені відомо, що він живе зовсім не в двокімнатній квартирі, а в триповерховому будинку, записаному на його кума».

Новий очільник обласної прокуратури каже, у своїй декларації не приховав нічого.

В’ЯЧЕСЛАВ ПЕРЧ, прокурор Тернопільської області:

«Декларація – немає нічого такого, що я міг би утаємничити, тому вона повністю відповідає. – Квартира в Києві? Да. – Автомобілів зайвих нема? – Нема».

Додамо, що в рамках свого візиту у Тернопіль Юрій Луценко перевірив заклад на Текстильній, який підозрюють у незаконній діяльності, зокрема у наданні доступу до азартних ігор.

залишіть коментар