У Тернополі все ще шукають керівника обласного драмтеатру

Автор:     Опубліковано: 18 Липня 2016 о 18:52    774 переглядів

15 вакантних місць керівників закладів культури Тернопільщини заповнили конкурсним шляхом. Заступник голови обласної ради розповідає, оскільки так діяли вперше, то із певними труднощами довелось зіткнутись. Проте, запевняє Любомир Крупа, комісії працювали прозоро і відкрито.

ЛЮБОМИР КРУПА, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Цей конкурс відбувся і відбувся на достатньому рівні. Було забезпечено саме онлайн трансляцію, і онлайн жеребкування між громадськими організаціями. Було залучено якомога більшу кількість громадських організацій у сфері культури, з тим, щоби мінімізувати якраз звинувачення в тому, що орган управління: чи обласна державна адміністрація, чи обласна рада втручаються у роботу конкурсних комісій».

Конкурсні комісії працювали в два етапи. На першому засіданні визначали голову та займались організаційними питаннями, а на другому – заслуховували кандидатів та голосували.

ЛЮБОМИР КРУПА, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Складнощі в тому що, і таке, неочікувано, що з 15-ти закладів культури, по яких ми проводили конкурс – по 11-ти закладах було тільки по 1-му претенденту. На жаль, мусим констатувати те, що було відхилено 4 пакета документів претендентів, які подавали свої заявки через невідповідність кваліфікаційним вимогам. В основному це була вимога стажу – мінімум 3 роки в закладах культури».

Наразі всі заклади вже мають новопризначених керівників, окрім обласного драматичного театру, де було 4 кандидати. Комісія надати перевагу одному із них все ж не змогла.

СНХ: ЛЮБОМИР КРУПА, заступник голови Тернопільської обласної ради

«Конкурсна комісія виявила конфлікт інтересів, тому що одна з членів комісії в прямому підпорядкуванні одного з претендентів, і вона прийняла рішення про те, щоб не голосувати саме під час виборів на призначення директора. І ті члени комісії, які брали участь в голосуванні – їх було 8, і так сталось, що голоси поділились 4/4».

Поки що виконувати обов’язки директора залишиться Борис Репка. А незабаром знову оголосять конкурс на вакансію керівника театру. В обласній раді наголошують, подати заявку можуть не лише ті ж кандидати, що минулого разу. Головне – відповідати вимогам вакансії.

залишіть коментар