На Алеї зірок у Тернополі – поповнення

Автор:     Опубліковано: 29 Серпня 2016 о 19:00    425 переглядів

З 2011-го у Тернополі відкривають зірки з іменами видатних городян, які прославили своє місто. Цього року пам’ятну Алею на вулиці Сагайдачного поповнили одразу кількома новими зірками.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«За доброю традицією, щороку, в день головного свята нашого міста ми вшановуємо тих тернополян, які своєю працею, напевно, найбільше заслужили бути пошанованими. Представили наше місто».

Першу зірку присвятили Героям АТО з Тернопільщини.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Понад 5 тисяч наших співвітчизників, які пішли захищати Україну, на жаль, 86 хлопців не повернулись назад. Ми пам’ятаємо їх, ми низько схиляємо голову… Хочемо подякувати родичам, близьким. Це є пам’яттю кожного захисника України».

Зіркою увіковічнили пам’ять про відомого актора і режисера Мирослава Коцюлима. Блискучого артиста не стало у 2005-му.

 ОЛЕГ МОСІЙЧУК, народний артист України, режисер

«Ми маємо школу Мирослава Петровича. Школу видатного майстра, без перебільшення видатного майстра, зі стовідсотковою акторською органікою. Він ніколи нічого не грав на сцені, але він виходив і, за мить, він змушував когось плакати, когось сміятися отим своїм внутрішнім колосально багатим світлом».

 ОЛЕНА КОЦЮЛИМ, дружина Мирослава Коцюлима

«Ця зірка буде всім сяяти на всі віки і залишиться в пам’яті і в нас, і в майбутніх поколінь».

Третю іменну зірку присвятили співаку, музиканту та композитору Андрію Підлужному.

АНДРІЙ ПІДЛУЖНИЙ, співак

«Звісно, це неймовірний подарунок. Це заслуга, навіть, швидше, не моя, а всіх людей, які до цього причетні. Напевно, це і, в першу чергу, гурт «Нічлава блюз», завдяки якому я почав свою творчість. Ті люди, які сьогодні також, окрім мене, отримують ці нагороди, в першу чергу, це воїни АТО, вони заслуговують, як ніхто інший, які віддали своє життя заради того, щоб от знову ж таки молоді могли і здобувати, і розбудовувати нашу країну».

Додамо, сьогодні Алея зірок у Тернополі налічує п’ятнадцять імен відомих городян.

 

залишіть коментар