У Тернополі підняли Державний прапор

Автор:     Опубліковано: 23 Серпня 2016 о 20:27    881 переглядів

З Україною в серці та гордо піднятими  синьо-жовтими прапорами дорослі і діти  прийшли сьогодні на Театральний майдан. Традиційно, у День Державного Прапора, у місті відбувається урочиста церемонія освячення та підняття українського стягу біля пам’ятника Незалежності. Тут вшанували хвилиною мовчання Героїв, котрі загинули за Україну. Та подякували тим, хто боронить нашу землю від ворогів, сьогодні.

НЕСТОР, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький (УПЦ КП):

«Цей синьо-жовтий прапор буде не просто символом, а тим образом нашої української держави за який і за яку боролися  багато поколінь захисників України. Нехай благословення Боже завжди перебуває над усім нашим українським народом . Слава Ісусу Христу! Слава Україні!».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В цей день ми згадуємо 1990 рік, коли вперше український національний прапор був піднятий над будівлею Тернопільської міської ради. В цей день ми говоримо слова вдячності, шани і поваги всім тим, хто стояли у витоків боротьби за Незалежність і українську державність. У ці дні ми кажемо слова вдячності і низько схиляємо голови перед героїзмом тисячі українців, які сьогодні, не шкодуючи свого життя, свого здоров’я, під українським державним прапором воюють з загарбником і оберігають нашу державність».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Життя так склалося, що вся область і всі українці стали волонтерами для того, щоб захистити нашу державу. Сьогодні виклик наш – це виклик змінам, які мають відбутися в нашій державі.  Я дякую кожному, хто долучається до цього, дякую кожному, хто бореться з проявами корупції, хто підтримує реформи і вважає за потрібне змінити життя нашої держави».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Наш синьо-жовтий стяг, над нашою землею, це є одвічна мрія наших предків про свободу і розбудову нашої держави і сьогодні для нас, для сучасних українців – це є символ волі і незалежності нашої держави. Наш прапор обєднав  всі покоління до захисту нашої держави. Будьмо гідними , будьмо вільними! Слава Україні! – Героям Слава!».

Квіти пам’яті лягли сьогодні і до пам’ятників борців за волю України Тарасові Шевченку, В’ячеславу Чорноволу, Ярославові та Ярославі Стецькам, Степану Бандері.

 

 

залишіть коментар