У Тернополі продовжують ремонтувати дамбу

Автор:     Опубліковано: 2 Серпня 2016 о 18:54    410 переглядів

На дамбі тернопільського ставу триває ремонт. Наразі на  частині дороги повністю оновлюють покриття. У зв’язку із ремонтними роботами рух транспорту там ускладнений.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ті роботи, які проводяться сьогодні тут, по їхньому завершенню, можна буде гарантувати, що міст буде стояти ще 100 років, тому що робляться роботи одночасно і по відведенню води, і по підсиленню несучих конструкцій, і по ремонту пішохідних ділянок, і по ремонту проїзної частини. Дещо зміниться зовнішній вигляд тротуарів і ми заберемо колесовідбійники, замість них встановимо сучасні опорні споруди, так як це має бути. Зробимо нові тротуари, які в подальшому будуть продовжені аж до Надставної церкви».

Сьогодні, вранці, тернополяни відчули ремонтні незручності, адже у зв’язку з проведенням робіт на мості, що сполучає Центр з Дружбою,  утворились великі затори. Дорогу не перекривали, проте частину автомобілів регулювальники таки направляли в об’їзд. У зв’язку із цим, зранку із Центру на Дружбу дістатись було складніше.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Планується, що цього тижня почнуть роботи по бетонуванню проїзної частини, далі по технології, воно має до 28 днів відстояти, що бетон застиг, тому є побажання до підрядників, до святкування Дня міста заасфальтувати першу частину, на святкові дні відкрити рух по мості повністю, а тоді з 1 вересня перекрити для ремонтних робіт вже наступну частину моста і приступити до робіт».

Загалом, розповідає Сергій Надал, якщо сприятимуть погодні умови, повністю оновлену дамбу тернополяни зможуть побачити 1 жовтня.

залишіть коментар