У Тернополі завершився п’ятий Чемпіонат Східної Європи з аквабайку

Автор:     Опубліковано: 25 Серпня 2016 о 19:20    651 переглядів

На День Незалежності України у Тернополі завершився Чемпіонат Східної Європи з аквабайку. Протягом двох днів всі охочі мали можливість спостерігати за виступами на воді спортсменів з Литви, Польщі, Німеччини та, звичайно, України.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Приємно, що свято відбувається кожного року, кожного року стає все цікавішим. Приємно, що велика географія учасників. Ми раді в Тернополі вітати учасників з Донецької, з Луганської області і з Криму, які виступають під прапорами України. Особливо це актуально сьогодні – в День Незалежності  української держави. Радує те, що всі учасники змагань задоволені перебуванням в Тернополі. Сподіваюсь, що це гарний відпочинок і гарне шоу для тернополян і гостей нашого міста».

ВАДИМ КОРОВИЦЬКИЙ, перший віце-президент Української федерації аквабайку:

«Это самое лучшее место Европы для проведения аквабайка, я скажу так. Потому что мы многое видели – лучше этого места нету. И самое главное – это люди, которые нас встречают».

Спортсмени своїми виступами і тернопільською трасою теж задоволені. Враженнями після однієї з гонок із нами поділився юніор – Ілля Василенко.

ІЛЛЯ ВАСИЛЕНКО, 11 років, м. Харків:

«Ну, наконец-то я выиграл хоть один раз у этого мальчика. Я еще никогда у него не выигрывал – это мой первый раз, корда хотя бы одну гонку у него выиграл. Дуже гарна траса, мені дуже подобається, але дуже довго «прямиків». Треба побільше поворотів там, такого».

Церемонію нагородження переможців Чемпіонату Східної Європи з аквабайку розпочали ввечері. В одній із номінацій перемогла – Анна Речкалова, яка була на тернопільських змаганнях і минулого року. Проте, перше місце вдалось завоювати тільки тепер.

АННА РЕЧКАЛОВА, 22 роки, м.Київ:

«У нас была хорошая борьба, было очень интересно на самом деле. У нас было 3 девочки, но борьба была хорошей. Поэтому, конечно, рада. Очень. Я стала более опытной, лучше поехала, улучшила свою технику и, конечно, больше сейчас провожу времени на тренировках и улучшаю свой професионализм.

ВЛАДИСЛАВ ПОЛЯКОВ, 14 років, м. Одеса:

«Я занял три певрых места и одно третье во взрослом классе. Ну, болят, если честно, немного колени, от того, что не использовал наколенники, когда на сидячем мотоцыкле ездил. В своём классе, в детском, я часто занимаю призовые места, а вот во взрослом классе, то есть со взрослыми, на сидячках – не так часто призовые места. И в этот раз очень горжусь собой».

Після нагородження спортивних переможців, на березі тернопільського ставу День Незалежності продовжився святковим концертом.

залишіть коментар