У Тернополі знайшли тіло хлопця, якого шукали кілька днів

Автор:     Опубліковано: 11 Серпня 2016 о 19:08    490 переглядів

Кілька днів тому в Тернополі оголосили розшук Андрія Цюрпіти. Хлопець зник в суботу під час відпочинку в районі Білецького мосту. Його друзі запевняли, (тут) з води він вийшов на берег і пропав. Водолази обстежували став, проте тіло хлопця тоді не знайшли.

ВАСИЛЬ ШУЛЬ, головний водолазний спеціаліст рятувально-водолазної служби області:

«Сьогодні половина одинадцятої підняли тіло безвісти пропавшого, як вони рахували. Виявили його від того місця, де вони виходили, нижче по течії, якщо від цього метрів 100-180. І нижче від цього місця, де обстежував в неділю водолаз – десь метрів 60. Лежав він на березі, вода вже його підняла на поверхню».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Зараз буде проводитись експертиза судово-медична щодо причини смерті, однак з первинної інформації, під час огляду місця події, явних ознак насильства на тілі не виявлено».

Впізнав сина батько, розповідають рятувальники. І вкотре наголошують – плавати можна лише у спеціально відведених для цього місяцях.

ВАСИЛЬ ШУЛЬ, головний водолазний спеціаліст рятувально-водолазної служби області:

«Вже неодноразово ми пояснювали і говорили тернополянам: східний берег Тернопільського ставу – це пастка  для відпочиваючих. Від берега іде мілина до пояса, потім різкі обриви – від 3-х до 8-ми метрів. І це всі, починаючи від гребний канал, це весь, що правий, що лівий бік і східний берег Тернопільського ставу – від Білої до насосної пивзаводу. Там категорично заборонено купатись».

 

залишіть коментар