Тернопільська школа №6 має сучасний спортивний майданчик

Автор:     Опубліковано: 6 Вересня 2016 о 19:17    1 762 переглядів

Тернопільська школа-ліцей №6 у своєму активі має чимало достоїнств. Зокрема, хваляться тим, що назбирали чимало спортивних відзнак. Учні школи ставали призерами міських та обласних змагань із футболу, волейболу, баскетболу та інших дисциплін. Однак, до цього часу, належного місця для тренувань юні спортсмени не мали. Ба більше, школярі навіть не охоче ходили на фізкультуру.

 ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука

«Потреба була такою великою, що ми далі вже не могли виконувати навчально-виховний процес з фізкультури. Настільки складно було. Половина дітей не хотіла приходити на фізкультуру, тому що було важко грати по асфальту».

 ОЛЬГА РОГОВСЬКА, вчитель фізичної культури школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука

«В нас заняття проводилися на такому звичайному полі, де з часом були ями, коли дощ падав – калюжі були. І воно було не стандартне. Тобто, не було таких відміток, звичайного футбольного поля».

Відміток на полі не було, натомість були травми.

ВІТАЛІЙ, учень школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука

«- В чому перевага штучного покриття для футболістів? – Зручність. Точність пасів. Ну і не так багато травм, як було на цьому бетоні, раніше було колись. – А було багато травм? – Я руку зламав. Руку зламав зі зміщенням 30%, тут якраз на цьому полі».

Директор навчального закладу зізнається, не думав, що все облаштують так швидко, менш ніж за місяць.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука

 «У нас нестандартна площадка, нестандартний майданчик, і  потрібно було робити багато коректив по ньому: вирівнювати і так далі. Але зробили, ми задоволені. Щиро вдячні. – Чим облаштували? Які новинки є? – Штучне покриття, волейбольна, баскетбольна площадка, ворота, футбол. Все що потрібно для фізкультури і спорту».

Педагоги тішаться таким початком навчального року. Ольга Роговська відзначає, учні виявляють чимале бажання до занять спортом і до фізичного виховання. На уроках придумують багато рухливих і спортивних ігор.

ОЛЬГА РОГОВСЬКА, вчитель фізичної культури школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука

 «Тому що ми коли займалися на такому нестандартному, вони не могли здобувати якихось результатів по футболу. Зараз вони тренуються, навіть просять ще 7-8 годин,  лишайтеся Ольга Яківна з нами, що ми ще хочемо потренуватися. Дівчатка, є волейбольна сітка, позначка волейбольного майданчика. Це тоже задоволення. Після уроків, 3-4 година, приходять: дайте м’яч».

Облаштування спортивних майданчиків при школах відбуватиметься і у наступні роки, пообіцяв під час відкриття Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Минулого року під час конференції з вчителями було таке прийняте рішення, що майданчики мають з’являтися не лише у дворах багатоповерхових будинків, а й безпосередньо шкільних закладах. Тому що тут багато дітей навчається. Багато з яких шкіл взагалі не мали до цього часу спортивних майданчиків. Тому цього року були виділені кошти і три школи вже отримали перші спортивні майданчики. Зокрема, це 19 школа, сьогодні відкрили у 6-тій школі, і тривають роботи, до жовтня будуть завершені, в школі №8».

Разом із тим, продовжуватимуть і роботи із встановлення спортивних майданчиків у мікрорайонах міста. Зокрема, ще цього року планують зробити майданчик на вулиці Купчинського.

 

залишіть коментар