У Тернополі відбудеться «Бібліофест»

Автор:     Опубліковано: 27 Вересня 2016 о 19:03    393 переглядів

З 28 по 30 вересня у Тернополі триватиме «Бібліофест». Програма  фестивалю з поміж іншого, включатиме у себе презентацію арт-буків, авторське читання, екскурсії у бібліотеки-музеї та години фототерапії. Детальніше про це, дивіться у сюжеті.

Вже вшосте у Тернополі відбудеться унікальний в своєму роді фестиваль «Бібліофест». Більше півсотні літературних заходів протягом трьох днів організують у 12-ти бібліотеках міста. Це зустрічі з письменниками, круглі столи, книжкове шоу,  презентації тощо. Не обійдеться фестиваль і без цьогорічних особливостей, а саме відкриття арт-холу «Тернопіль читає»  та нової бібліотеки.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Тобто із занедбаного такого входу, який є на зупинці «Центр», ви можете самі переконатись, що можна зробити власними руками із допомогою художників. Акцент, знову ж таки, на тернопільських авторів, на пропаганду тернопільських авторів. Продовжуємо нашу тему реформації бібліотечних закладів, і тому 30-го числа всіх запрошуємо на відкриття першої в Україні бібліотеки «Коронація слова».

Дані заходи покликані в першу чергу  популяризувати читання книг, авторів та бібліотечну систему в цілому. Відвідати їх можуть усі охочі.

СВІТЛАНА КОЗЕЛКО, директор комунальної установи «Тернопільська міська централізована бібліотечна система»

«Вперше ми організовуємо промо-акцію по всіх бібліотеках, вона стартує 28-го числа о 10-й годині, називається вона «Бібліотеки твої поряд, вони працюють для тебе». Тобто, ми хочемо розказати, що бібліотеки, в нас є 12, всі вони не стандартні, всі вони мають свій особливий напрямок роботи і всі цікаві та креативні.  Нас будуть дивувати дитячі бібліотеки, надзвичайно. Тобто, в «Літературному Тернопіллі» відкрита студія, така цікава, яка буде розповідати про культуру татар. Обов’язково запрошуємо».

Детальніше ознайомитись із програмою фестивалю можна на сайті міської централізованої бібліотечної системи.

 

 

 

 

залишіть коментар