У Тернополі відкрили бульвар Петлюри

Автор:     Опубліковано: 2 Вересня 2016 о 19:00    1 509 переглядів

У Тернополі, на «Сонячному», відкрили оновлений бульвар Симона Петлюри. Там, серед іншого, облаштували доріжки, встановили вуличне освітлення. Крім того, тут з’явилися два дитячих майданчики та один спортивний, із вуличними тренажерами. Ремонт  тривав  ще від весни, адже об’єм робіт – чималий.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Потрібно було робити заміну мереж, міняти водопровід, робити зміну стічних вод. Дуже багато комунікацій, крім того, не сам бульвар, а зроблені роботи, які з’єднали доріжками сусідні будинки. Чесно кажучи, скільки разів був тут, ніколи не бачив стільки дітей, як сьогодні. Вони, як мурахи, просто стільки малечі, батьки. Я думаю, що це буде чергова така зона громадського відпочинку, громадського простору, де люди будуть мати можливість у вільний час від навчання, від роботи прийти, відпочити, провести гарно час». 

Мешканці довколишніх будинків запевняють: такі зміни їм – до вподоби.

МАЛЬВА:

«Дуже раді, що наша малеча буде мати, де гратися, що ми з чоловіком будемо мати, де займатися спортом. І, взагалі, це чудове рішення для школярів, які навчаються у 22-й школі. Озеленення. Ну, взагалі, цей бульвар однозначно потребував вже ремонту, тому що вже більше 10 років, якщо я не помиляюсь, тут не проводилось ніяких ремонтних робіт. Тому, звичайно, це було дуже важливо для нашого мікрорайону і дуже вдячні ми міській раді і міському голові за таку чудову ініціативу. Так?».   

ОЛЬГА та ГАЛИНА:

«- Та тут тільки росли якісь дерева.

– І бур’яни. Час від часу косили, але… це не порівняти, що було тоді і зараз. Тепер дуже гарно, ми дуже вдячні, що це зробили для наших дітей. В мене вже – не для дітей, а для внуків. А дитину, як веду в садочок, в 8 годині, то тут старші тренуються, на тій площадці. Ми дуже вдячні, дуже дякуємо.

– Ще може ми колись потренуємося, спортом…

– Я вже пробувала».

Зі слів міського голови, загальна проектна вартість робіт – понад 7 мільйонів гривень. В планах – продовжити оновлення і на суміжних територіях.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я думаю, що черговим, наступним об’єктом, який має бути відритий в цьому році, буде великий дитячий майданчик на вулиці Купчинського, на базі старого, радянського. Тобто, там є основа. А він вже буде приведений у відповідність до сучасних вимог, щоб це був такий сучасний ігровий майданчик для всіх ігрових видів спорту».

 

залишіть коментар