У Тернополі відкрили анотаційну таблицю в пам’ять про лідера рок-гурту «Брати Гадюкіни»

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2016 о 19:00    811 переглядів

У Тернополі, на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 8 було людно. На фасаді будинку, де жив і творив легендарний український рокер, лідер гурту «Брати Гадюкіни» Сергій Кузьмінський  відтепер красуватиметься пам’ятна, символічна анотаційна дошка.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Від маленького до великого, якщо ви запитаєте, де ви живете? В файному місті! І ніхто не задумувався чому це сталось. А сталось тому, що пісня, написана в свій час «Файне місто Тернопіль», саме в цьому будинку, на другому поверсі, в реальних людей, реальним чоловіком, нашим сучасником Сергієм Кузьмінським, стала якби слоганом».

Слоганом і символом Тернополя, який знають і наспівують не лише тернополяни, але й чи не кожен українець. А фраза «Файне місто» практично стала народною.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Помітьте як вона цікаво розрослась, коли ми говоримо про гурт, який розпочинав свою діяльність в 88-му році і розпочинав свою діяльність із підвалів, із перших рок-клубів, то ми навіть тоді не думали, що місто Тернопіль, стане містом найбільшого рок-фестивалю, який буде мати назву «Файне місто Тернопіль».

Культових рокерів зі Львова «Братів Гадюкіних» називали українськими «Ро́ллінґ Сто́унз», вони були законодавцями музичної моди тих часів. І ніколи не співали під фонограму, пригадує Олександр Смик.

Зазначимо, Сергій Кузьмінський, помер 3-го серпня 2009 року від важкої хвороби.

 

залишіть коментар