Вчителям з Луганської області сподобалось релігійне виховання дітей Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 17 листопадаа 2016 о 18:51    237 переглядів

25 вчителів з Луганської області 3 тижні провели на Тернопільщині, а 15 наших педагогів протягом цього часу перебували на Сході. Проект обміну досвідом «Змінимо країну разом» завершується і освітяни охоче діляться враженнями.

СВІТЛАНА МЕДВЕДЄВА, вчитель української мови та літератури (Міловський р-н, Луганська обл.):

«Сподобалося все і, особливо, відношення до нас. Ми зрозуміли, що ми, українці – і на Сході, і на Заході. І що тут, на Заході нас сприймають, як своїх, як рідних. Щоб сказати, що якісь розбіжності в навчальних планах, у програмах – ми не побачили, але дещо, звичайно, ми взяли для себе».

МАРІЯ ЛАЗАРЄВА, вчитель англійської мови (Сватівський р-н, Луганська обл.):

«Найбільше сподобалось – це саме духовність оця, ваше релігійне виховання, яке потрібно і нам у себе запроваджувати, тому що в вас це дуже на високому рівні. Хочеться, щоб і наші діти таке бачили, таке знали».

НАТАЛІЯ ЗАХАРЕНКО, вчитель початкових класів (Кремінський р-н, Луганська обл.):

«Мені дуже сподобалося на якому рівні взагалі йде виховна робота, як дітки, з яким задоволенням оце все – приймають участь. Мене дуже дивувало отак: «Ах!» – це робота в будинку дитячої творчості. Такі гуртки, такі викладачі, ну, багато нового почерпнула для себе і буду впроваджувати це все у своїй школі обов’язково».

Участь у проекті взяли практично всі райони нашої області. Таким чином вчителі побували у різних населених пунктах, і мали можливість попрацювати в багатьох школах. Окрім того, для організовували екскурсії визначними місцями Тернопільщини.

АННА ЗВАРИЧ, в.о. начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА:

«Наші там відвідали також наших воїнів-захисників, в Попасній були, і в інших місцях. Теж знаю, що вони приймали участь у різноманітних заходах, конференціях, проводили уроки. І це дуже такий позитивний взаємозв’язок один-одних. Я думаю, що проблема між Сходом і Заходом, яка була штучно створена, власне, через брак спілкування. Але оцей проект показує, що Україна така різна, така прекрасна, але є єдина».

Працівники управління освіти і науки області запевняють, подібні проекти продовжуватимуть втілювати і надалі.

 

залишіть коментар