У «ПриватБанку» розповіли, чого чекати після націоналізації

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2016 о 20:24    477 переглядів

У «ПриватБанку» змінилось керівництво. Відтепер фінансова установа перейшла у власність держави. Чого очікувати клієнтам та чи варто їм хвилюватися за свої кошти, з’ясовували наші кореспонденти.

Вчора ввечері один з найвідоміших приватних банків України націоналізували. «ПриватБанк» став державним. Представники фінансової установи, в свою чергу, переконують клієнтів, що все буде гаразд, хвилюватись немає підстав та просять не створювати ажіотаж навколо цієї ситуації.

ОЛЕКСАНДР ЖИЛЬЦОВ, керівник регіонального прес-офісу «ПриватБанку»

«Змінився власник банку, власником банку стала держава, тепер Національний банк, Міністерство фінансів повністю гарантує наявність вкладів, коштів на банківських рахунках, на депозитах. Наш банк працює далі  у звичному режимі, за деяким обмеженнями, сьогодні 19 числа не працюють розрахунки між корпоративними клієнтами і не працюють деякі каси, відділення, у зв’язку із тим, що проходить ревізія фінансовими установами, завтра з 9 години ми розпочнемо роботу і по цих напрямках в повному режимі».

Щодо фізичних осіб, то для них не відбулось жодних змін, запевняє Олександр Жильцов, люди  можуть скористатися повноцінно як терміналами, так і банкоматами. Оплатити послуги, перерахувати кошти та за потреби зняти їх. Однак створений сьогодні ажіотаж все ж спровокував певні незручності. Так до прикладу, у деяких банкоматах міста сьогодні швидко закінчувались гроші. Аби уникнути паніки, представники банку постійно їх завантажували і, запевняють, робитимуть це і надалі. Тому наголошують, якщо кошти закінчилися в одному банкоматі, то це не означає, що їх немає в інших.

ОЛЕКСАНДР ЖИЛЬЦОВ, керівник регіонального прес-офісу «ПриватБанку»

«Банкомати на ранок сьогоднішнього дня були повністю завантажені. Можу заспокоїти людей, сказати, що не потрібно ставати в кілометрові черги до банкоматів, ми будемо працювати так і надалі. Працює «Приват 24», всі платежі для фізичних осіб, термінали, відділення працюють у звичному режимі. Вклади залишаються на наших рахунках, в нас більшість депозитів, на даному етапі є строковими, тобто вони в будь-якому разі залишаються в банку, просто тепер банк належатиме державі, повністю гарантуються виплати усім нашим вкладникам, всі отримають свої гроші, хвилюватись непотрібно, сильно відчути ніхто не повинен цього. Для фізичних осіб, для вкладників, володарів карток, рахунків, на котрих є кошти, ніяких змін не буде».

До слова, Олександр Жильцов запевнив, представники Нацбанку і «Приватбанку» спільно зроблять все, аби процес націоналізації відбувся максимально швидко та невідчутно для громадян.

 

залишіть коментар