У Тернополі відзначили кращих прокурорів

Автор:     Опубліковано: 1 Грудня 2016 о 18:46    1 441 переглядів

Щорічно, 1-го грудня, своє професійне свято відзначають працівники прокуратури. У Конституції чітко вказано, функції прокуратури відповідають передусім позиції формування правової держави, підкреслює під час розмови прокурор Ірина Репета.

ІРИНА РЕПЕТА, прокурор Тернопільської міської прокуратури:

«В прокуратурі працюю п’ятий рік, вибрала цю роботу з самого дитинства, напевно, з 9-го класу, це була моя мрія – стати прокурором. Ні разу не пошкодувала, що вибрала цю професію. Надіюся свій подальший шлях проводити саме на цій роботі».

Працювати в органах прокуратури не легко, зізнається жінка. Обрана спеціальність потребує щоденного навчання, аби добре знати закони і відстоювати їх у судах.

ІРИНА РЕПЕТА, прокурор Тернопільської міської прокуратури:

 «Треба завжди тримати себе в ритмі, завжди емоційно себе стримувати, оскільки багато виникає труднощів у цій професії, настільки відповідально, що не можеш, наприклад, подумати: а, може, щось дороблю пізніше, чи, та може якось пролетить. Ні. Весь час потрібно себе тримати у відповідному ритмі».

Варто зазначити, 1-го грудня також 25-та річниця прийняття та введення в дію Закону України «Про прокуратуру».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні 25 років виповнюється органам прокуратури. З погляду часу, це є мізер, але, з погляду творення служби, це є серйозний шлях, це є серйозний кадровий потенціал. Ми з вами живемо сьогодні у часі реформ, коли йде реформування всіх сфер життєдіяльності нашої держави, тому в цей час у людей є особливо загострене почуття справедливості, вони по-особливому чекають певних дій від органів прокуратури і сподіваються на захист їхніх прав та інтересів».

У день свята, керівник Тернопільської обласної прокуратури, вітаючи колег, вручив подяки та чергові звання кращим працівникам.

В’ЯЧЕСЛАВ ПЕРЧ, прокурор Тернопільської області:

«На першому етапі становлення, прокуратура України була одна із самих організованих і дієвих на той момент. Кожна людина мріє досягти чогось кращого. Ми не будемо чекати того, коли це краще прийде – ми його будемо самі створювати. Якраз у цьому будуть проявлятися наші зміни, наші реформи. Від того, наскільки ми спрацюємо результативно – наша оцінка».

За дотримання законності та захист інтересів громадян висловили свою подяку й очільники області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Це свято є доцільним, тому що та робота, яка проводиться протягом останнього року, м’яко кажучи, вона мене вражає. Бо давно область хотіла порядку, давно область хотіла змін. Я сподіваюся, що ті зміни, котрі зробить ваша команда, В’ячеславе Орестовичу, вони будуть відчутними і на рівні Тернопільської області, і на рівні України».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Під час проведення реформ, під час проведення бойових дій до інституту прокуратури привернута особлива увага громади. Тому що кожен громадянин хоче себе відчувати захищеним і щоб були забезпечені його права, свободи».

Нагадаємо, День працівників прокуратури відзначають з 2000-го року.

залишіть коментар