Учні школи-ліцею № 6 вшанували Назарія Яремчука

Автор:     Опубліковано: 5 Грудня 2016 о 19:14    686 переглядів

30 листопада Назарію Яремчуку виповнилося б 65. На жаль, до цієї дати співак не дожив. Від важкої хвороби він помер у червні 1995. Втім, пам’ять про нього живе досі. У Тернополі ім’я співака носить школа-ліцей № 6. Ювілей Назарія Яремчука відзначили концертом у «Березолі». Участь у ньому взяли як учні школи, так і гості з різних міст України.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Зокрема, сьогодні до нас вперше завітала славнозвісна «Смерічка». Це та «Смерічка», в якій розпочинав свій творчий шлях Назарій Яремчук, потім він був керівником «Смерічки». Але, звичайно, це інші вже люди, тому що пройшов період тривалий життя. Однак, це прекрасні люди, вони шанують пам’ять про ту «Смерічку», шанують пам’ять про Назарія Яремчука. Сьогодні в нас в гостях Заслужений артист України Павло Мрежук, сьогодні у нас наш тернопільський колектив прекрасний «Акорд».     

6-ту школу для своїх дітей обрав композитор та виконавець Юрій Футуйма. Розповідає: бере участь у таких заходах кожен раз, коли вони відбуваються.

ЮРІЙ ФУТУЙМА, заслужений артист естрадного мистецтва України:

«Я народився в 1971 році, тоді якраз був початок розквіту «Смерічки». І, власне, пісні Назарія Яремчука давали нам наснагу, давали нам шлях до творчості. На піснях цих я виріс. Я їх дуже люблю співати, я знаю їх майже усі».  

Втім, запевняє директор школи-ліцею, головними дійовими особами на сцені є, все-таки, самі учні.

ІРИНА ТАБАКА, учениця школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Буду співати пісню в ансамблі, який називається «Мрія». Це – ансамбль 9-10 класів. Пісня Назарія Яремчика, називається «Горобина». Взагалі, ця пісня важка для виконання нам. Зрозуміти всі емоції, правильно підібрати рухи, взагалі, правильно поводити себе на сцені».

Загалом в концерті задіяли близько 100 учнів школи-ліцею.

 

залишіть коментар