У лютому Medialab розпочинає три проекти

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2017 о 19:00    315 переглядів

Безкоштовні лекції, тренінги, бесіди та дискусії на різні теми, які стосуються виховання та розвитку дітей, щотижня проводитимуть у рамках курсу для батьків «Діти-квіти».

ОКСАНА РАТУШНЯК, організатор майстер-класів проекту «MediaLAB»:

«Чому саме Медіалаб долучився до такого заходу? Справа у тому, що до нас часто приходять батьки, у яких є творчі діти, часто взагалі сім’ї творчі, ми так якось концентруємося, спілкуємося з такими людьми. Тому, я вважаю, що курс таких лекцій буде дуже корисний для них, оскільки зараз це дуже актуальна тема по розвитку творчих задатків, здібностей талановитих дітей».

МАРИНА ОРАП, практичний психолог, доктор психологічних наук, професор кафедри психології ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Добре, у нас у Тернополі люблять водити дітей по різних гуртках і, в принципі, розвивати, це дуже гарно. Але важливо тоді правильно спрямувати дитину, щоб ці творчі задатки правильно розвивались. Над цим ми теж будемо працювати. Далі, от в мене є такі ідеї, гіперактивні – це от діти неслухняні чи це, дуже часто, діти, які мають певні задатки, які не реалізовані в здібності. Ну тобто є дуже багато цікавих психологічних питань, які варто і треба обговорити з батьками».

У п’ятницю, 10-го лютого, розпочнуть із загальної теми – закономірності розвитку дитини. В ході обговорення з’ясовуватимуть «Чи можна виховати дитину?» і наскільки батьки реально впливають на те, якою людиною вона стане.

МАРИНА ОРАП, практичний психолог, доктор психологічних наук, професор кафедри психології ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Батьківська робота, основна в житті, виховати дітей, так. І вона найбільш відповідальна у житті, а нас ніхто цьому не вчить. В мене була давня така ідея отакі просвітницькі лекції для батьків – основи виховання, основи формування дітей. Спочатку лекції, а потім це буде жваве таке обговорення дискусійних питань, з якими будуть приходити батьки і обговорювати в колі батьків під моїм професійним наглядом, щоб це не було просто розмови, а щоб це було – розмови, які сприятимуть розв’язанню нагальних проблем у вихованні дітей».

ОКСАНА РАТУШНЯК, організатор майстер-класів проекту «MediaLAB»:

 «Обмеження по кількості людей ми поки що не ставимо. Заняття будуть приводитися щоп’ятниці в Українському домі «Перемога» у прес-центрі з 18-ї години до 19.30. Не можу сказати, що в нас є якась конкретна кількість лекцій, ми будемо починати, пробувати, пристосовуватися, обговорювати такі теми. Тобто, мені задається, що це буде мати продовження на довготривалий термін».

Стати учасником Клубу щасливих батьків просто – достатньо зателефонувати за номерами телефонів, які бачите зараз на екрані або зголоситися під оголошенням про даний проект у спільноті Medialab Тернопіль у соціальній мережі Фейсбук. Там же ви можете знайти інформацію, щодо ще одного проекту Медіалабу – запис аудіокниги. Досвіт такої роботи вже не в новинку для ініціаторів, тому вирішили залучити до цієї роботи більше людей.

Довідки за номерами телефонів: (067) 747-27-54, (096) 467-03-52

ОКСАНА РАТУШНЯК, організатор майстер-класів проекту «MediaLAB»:

 «Цього разу ми вирішили не сконцентровуватися лише на, які б озвучували цю книжку, а хочемо попрацювати з дітьми, які озвучать книжку для дітей. «Хто загубив усмішку» – там є 4 персонажі, якщо я не помиляюся, Усмішка, Яринка дівчинка, Бджілка і автор. Тобто, нам потрібно 3 дітей і автор мабуть, що буде все-таки хтось доросліший. І зараз ми проводимо якраз набір дітей на озвучення цих персонажів».

Крім озвучення героїв планують також записати і музику під текст. Тому запрошують і дітей, які грають на різних інструментах і мають вокальні дані. Оксана Ратушняк підкреслює, під час записів із дітьми працюватимуть професіонали. Як і в попередній раз, аудіокнигу запишуть на цифрові носії і подарують людям із вадами зору.

Довідки за номером телефону (096) 467-03-52

Третій проект, над яким вже невдовзі у Медіалабі розпочнуть роботу – школа журналістики.

ОКСАНА РАТУШНЯК, організатор майстер-класів проекту «MediaLAB»:

 «Можливо у когось це давня мрія, можливо хтось про це ніколи не думав, але зараз задумується про те, щоб продовжити свою діяльність в журналістиці. Курс триватиме впродовж, я думаю, двох місяців. Щотижня ми будемо проводити дві лекції, вірніше, лекції проводитимуть тернопільські журналісти. По завершені цього курсу найкращі учасники зможуть долучитися до однієї із прес-служб нашого міста».

 

залишіть коментар