В ФК «Тернопіль» починають готуватися до чемпіонату

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2017 о 19:25    222 переглядів

Погода – не завада. Температура нижче нуля, під ногами сніг, а гравці футбольного клубу «Тернопіль» вже вранці починають тренування. Після відпустки хлопці займаються підготовкою до матчів як на свіжому повітрі, так і в спортзалі.

ВАСИЛЬ МАТВІЙКІВ, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»:

«Ми тільки починаєм. Фактично, така робота як починається, тому зараз – година ранком, година – після обіда. Це небагато. Це просто поки втягуючий процес».

Наразі, окрім тренувань, ФК «Тернопіль» бере участь у дружніх матчах. І, до речі, показує в них непоганий результат.

ТАРАС ЧЕРВОНЕЦЬКИЙ, півзахисник ФК «Тернопіль»:

«Зараз після отпуску пройшли хороший збір в Києві, на турнірі Макарова взяли 2 місце – досить хороший результат. А зараз, на місці в Тернополі, проводим знову тренувальний збір, ввечері – тренажерний зал і зранку займаємся бігом. Є в планах лишитися в Першій лізі – це зараз задача для команди. Надіємся, 3-4 футболістами підсилимся і задача стоїть – не вилетіти».

Василь Матвійків розповідає, придивляються до гравців, яких планують запросити в ФК «Тернопіль». Виконувач обов’язків головного тренера каже, зараз команда має досить хороший склад, хоч і не повний.

ВАСИЛЬ МАТВІЙКІВ, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»:

«На мій погляд, в команді досить такі рівні і сильні всі лінії. Воротар, на мій погляд, один з кращих в Першій лізі. 5-6 футболістів – це гравці досить високого класу. І індивідуально сильні. Тобто, тих 5-6 чоловік, вони би, скажем, не були би останніми і в командах Прем’єр-ліги».

Наступний дружній матч ФК «Тернопіль» зіграє вже в цю суботу.

залишіть коментар