Тарифи на житлово-комунальні послуги встановлюватимуть окремо для кожного будинку

Автор:     Опубліковано: 15 Березня 2017 о 19:20    1 020 переглядів

Тарифи за обслуговування бахатоповерхівок будуть встановлювати для кожного будинку окремо. Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Більшість тернополян до цього часу вважають, що кошти, які сплачують обслуговуючим підприємствам, або, їх називають, ЖЕКам, вони надходять до міської ради. Насправді, в Тернополі вже 8 років, як не існує ЖЕКів як таких, тобто, все це або приватні підприємства, або приватні підприємці, або кооперативи, або об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Сьогодні стоїть гостро питання формування тарифів. Тому було прийнято рішення, що відтепер тариф має бути запропонований безпосередньо балансоутримуючою обслуговуючою організацією».    

Балансоутримувачі повинні зробити відповідні розрахунки. Втім, затверджуватиме тарифи відтепер не виконавчий комітет.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«По кожному будинку буде розрахунок витрат на його утримання, що в ці витрати входить. Цей тариф має бути попередньо обговорений з мешканцями цього будинку, люди мають розуміти, з чого цей тариф формується, і тільки після цього, якщо відповідна тарифна комісія і управління житлово-комунального господарства перевірять, що він відповідає всім вимогам, вони цей тариф затвердять».

Крім того, на засіданні виконкому вирішили: добровольці, які зареєстровані та проживають у Тернополі, отримають пільги на оплату  комунальних послуг.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На жаль, на сьогоднішній день в Україні ще законодавчо не врегульоване питання соціальних пільг, виплат і підтримки бійців добровольчих батальйонів. Тому що бійцям офіційних збройних формувань сьогодні держава компенсовує кошти у вигляді 75% витрат на комунальні послуги. Ми в Тернополі перестали ділити вже військових на офіційних і неофіційних, добровольців і мобілізованих. Всі бійці добровольчих батальйонів, які мають відповідне посвідчення будуть мати можливість отримати компенсацію з міського бюджету в розмірі 75% плати за комунальні послуги для них і їхніх сімей».   

Для отримання такої допомоги потрібно звернутися в міське управління соціальної політики. Перелік документів, які необхідно підготувати: заява, копія посвідчення учасника-добровольця, копії паспортів заявника та членів сім’ї, копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків, копію квитанції про оплату житлово-комунальних послуг, довідку про склад сім’ї, копії свідоцтв про народження дітей.

 

залишіть коментар