У Тернополі засудили луганчанина за фінансування терористів

Автор:     Опубліковано: 29 Березня 2017 о 19:00    635 переглядів

Тернопільська Феміда засудила луганчанина, щоправда заочно. Чоловік, зазначають в обласній прокуратурі, допомагав фінансувати терористичне угрупування «ЛНР». Загалом підсудний сплатив цій організації понад 7 мільйонів гривень.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області:

«Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництво та підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом фінансування та організаційного сприяння жителем міста Луганська діяльності терористичної організації «ЛНР». Установлено, що луганчанин, будучи директором однієї з комерційних фірм організував і налагодив її роботу із забезпечення переказів, видачі учасникам терористичної організації готівкових коштів з їх банківських рахунків, обміну валют».

Також, як повідомляють у прокуратурі, підсудний через свою фірму видавав дозволи на ведення бізнесу підприємцям окупованої території Луганської області, надавав фінансові та інформаційні послуги.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області:

«Тернопільський міськрайонний суд погодився з доводами прокурора і визнав винним пособника терористів та засудив його до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займатися господарською діяльністю на строк 3 роки та з конфіскацією належного йому майна».

Процедура заочного засудження діє вже близько двох років. На Тернопільщині за цей час вирок ухвалили п’ятьом особам. Ще стільки ж справ такої категорії розглядають у судах.

залишіть коментар