Мати призовника, який випав з вікна збірного пункту, переконана: він не тікав від служби

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2017 о 18:30    438 переглядів

Мати призовника, який випав із п’ятого поверху збірного пункту облвійськкомату, не вірить, що у такий спосіб той намагався втекти від служби. Жінка переконана – її сина побили та викинули з вікна.

5 Comments

 • Якщо навіть затримати кадр з цього сюжету саме там де оператор взяв ракурс з вікна,то видно,що пляма від крові знаходиться набагато правіше вікна(з якого стрибав…тікав…або ж,припустимо-викидали інші цього хлопця)…Висновок який?як Ви вважаєте??? До речі!ще одне питання…чому Ви,панове журналісти, не взяли інтерв’ю у хлопців які знаходились з ним в одному приміщені тривалий час(тиждень!) Я думаю,що вони були “свідками”можливих подій. Де хто з них ще на ОЗП.Тому запрошую до нас.

  • Ми завжди готові до висвітлення всіх сторін та думок у будь-яких ситуаціях. Хоча вчора, коли ми звертались у військкомат за коментарями – нам сказали, що не коментують. Якщо з приводу цієї події є хтось готовий говорити на камеру – ми надамо таку можливість.

  • Можна подумати що ці хлопці щось комусь розкажуть, так ніби не існує ніяких “понятть” серед тих хто буде служити разом.

   Мене більше цікавить що то взагалі за мода, примусово тримати призовників як скот в тюремних умовах? Здається тільки в Тернополі до такого додумались, певне щоб хоч якось “виконати план”

   • Солдати з таких примусово загнаних все одно нікудишні, і якщо ви пане комісар служили то самі маєте то прекрасно знати. Воюють тільки ті хто мотивований власними переконаннями.
    І в нас все-таки не СРСР щоб як в 30-ті роки бездумно посилати мільйони на бійню, роздавши їм по ржавому АК і 50 грам самогонки на прощання. Тому дійсно не розумію що зараз відбувається з цими примусами в військкоматах.

 • Пане Сергію!солдат я бачив не тільки по телевізору у кінофільмах про війну….у комісаріаті нещодавно. А Ваш коментар з розряду “моя хата з краю….нехай сусід Микола служить!” Солдати-строковикі не “йдуть на бойню” там дійсно контрактники. Строковикі для пунктів постійної діслокації,щоб техніку охороняти і в наряди ходити.

залишіть коментар