У Кооперативному коледжі пом’янули загиблого у Києві 20 лютого – Назара Войтовича зі Збаражчини

Автор:     Опубліковано: 21 Лютого 2014 о 20:47    975 переглядів

Сьогодні в навчальному закладі, де навчався  покійний активіст Майдану Назар Войтович зі Збаражчини, провели панахиду за загиблим. Чимало свічок та квітів було у холі, де оплакували одного із тих, хто віддав життя у боротьбі за ідею. Назар Войтович, був один із тих, хто ніколи не зрадить, не образить і дотримає сказаного слова, розповідає сусід по кімнаті покійного – Тарас. Про те, що хлопець їде у революційний Київ його рідні не знали.

ТАРАС, сусід по кімнаті покійного Назара Войтовича:

«Він пішов спочатку на тернопільський майдан і прийшов з майдану і каже: «я їду в Київ, бо я не можу». Поїхав в Київ і подзвонили зранку на парі і сказали, що його застрілили. Сам він дуже рвався в Київ. Казав, що хоча там сам побути, відчути то всьо. Батьки, наскільки я знаю, його не пускали. І наскільки мені відомо, батьки не знали, що він поїхав в Київ».

Куратор групи в якій навчався Назар каже, що хлопець сумлінно вчився та без поважних не те причин не пропускав заняття. Відрізнявся серед інших, стриманим почуттям гумору та справедливістю.

ТЕТЯНА ПАНЧЕНКО, куратор групи в якій навчався Назар  Войтович:

 «Був надзвичайно талановитою людиною. Багато малював. Переважно роботи були на козацьку тематику. Любив історію України. Багато читав і досліджував окремі моменти. Особливо його цікавила військова тематика».

Керівництво закладу готове допомогти родині загиблого. До речі, Назар був єдиною дитиною у сім’ї.

ВАСИЛЬ МУЛЯРЧУК, директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу :

 «Готові повністю на себе взяти всі повністю на себе витрати і по доставці тіла з Києва, і по організації похоронів. І студенти, більша частина студентів прийме участь в похороні. Всі автобуси, які потрібно для перевезення студентів на похорон ми беремо на свої витрати. Постараємося надати серйозну матеріальну допомогу батькам. Що буде потребувати родина ми готові допомогти».

Телеканал ІНТБ висловлює співчуття родинам загиблих у сутичках революційного Києва.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!