На Тернопільщині залишиться 4 місцеві прокуратури

Автор:     Опубліковано: 26 листопадаа 2015 о 20:59    714 переглядів

В Україні триває процес реформування органів прокуратури. Нагадаємо, відповідно до Закону, який вступив в дію у середині липня,  замість майже 640-ка районних, міських та міжрайонних прокуратур у державі створять 178 місцевих. В нашій області таких буде 4 – Тернопільська, Кременецька, Теребовлянська та Чортківська.  Роботу вони розпочнуть вже з 15 грудня.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Кандидати, які подали свої заявки на проходження у вказаному конкурсі, фактично, пройшли вже чотири рівні тестування і завершальну співбесіду. І на сьогоднішній день по чотирьох місцевих прокуратурах трьох перших переможців по рейтингу матеріали скеровані в Генеральну прокуратуру для вирішення саме Генеральним прокурором на призначення на посади місцевих прокурорів».

Зі слів Олександра Мартинюка, згадані претенденти на посаду прокурорів, були працівниками органів прокуратури і раніше. Втім, серед кандидатів на крісла заступників є люди, які у цій системі не працювали взагалі.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Буде з ними ще проводитися співбесіда. Якщо вони дійсно мають відповідний фаховий рівень підготовки, мають ті всі ділові якості керівника прокуратури, можливо, будемо призначати таких людей».

Не залишаться без представників прокуратури й інші райони нашої області.

ОЛЕКСАНДР МАРТИНЮК, прокурор Тернопільської області:

«Залишаються відділи, як правило. Там буде один начальник відділу, і, в залежності від території району, це 2 або 3 працівника, в цілому».

 

залишіть коментар