У Центрі відкрили оновлений сквер

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2016 о 18:50    291 переглядів

Оновлений сквер відкрили у Тернополі, на перетині вулиць Валової та Руської. Там встелили бруківку, облаштували відпочинкову зону з лавочками та урнами для сміття, провели озеленення. А ще – зробили дитячий майданчик, який вже оцінили найменші мешканці міста.

ВІРА:

«Дуже гарний майданчик, буде радість для дітей, і для батьків відпочинок. Все подобається. І квіточки, і всякі карусельки, гірки… Все подобається».  

А маленькій Софійці, каже її мама, найбільше припали до душі гірки.

 ТЕТЯНА:

«Дитина просто, як кажуть, в захваті від них. Трошечки, правда, ми ще замалі. Але, тим не менше, дуже їй подобається спускатися з них. Порівняно з тим, що було і що зараз – це як небо і земля».

Загальна вартість усіх робіт склала близько мільйона 400 тисяч гривень. Прислухалися, каже міський голова, і до пропозицій тернополян.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Скажімо от, ці місця для паркування, які були дороблені – це зроблені, знову ж таки, за проханням мешканців. Сьогодні мешканці ще звертаються з проханням доставити якісь певні споруди для занять спортом. Я думаю, що найближчим часом і це буде дороблено. І мають місце для відпочинку і мешканці цього будинку, і, оскільки це центр міста, то, сподіваюсь, і наші гості, які будуть приїжджати в Тернопіль, і будь-хто з тернополян, хто буде в центральній частині міста, зможуть прийти, гарно відпочити і провести час разом з дітьми».      

Вже до Дня міста, каже Сергій Надал, у Тернополі мають намір відкрити ще декілька об’єктів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це буде відкритий новий бульвар Петлюри, також зі спортивною зоною, з дитячою зоною. І бульвар на вулиці Просвіти, де також буде облаштована окремо спортивна зона відпочинку, окремо – дитячий майданчик».     

І найбільш амбіційним та цікавим проектом Сергій Надал називає завершення реконструкції набережної ставу в напрямку «Циганки».

залишіть коментар